Partner

Budete v první řadě

Partnerství v soutěži vám dá příležitost být přítomen při realizaci nových nadějných start-up projektů. Budete moci přihlížet tomu, jak se z jedinečných kreativních nápadů a jejich inovativních řešení stávají životaschopné projekty. Mimo to budete také v přímém kontaktu s mladými nadějnými lidmi, jejichž kreativní a progresivní pohled na věc může být pro vás nemalým přínosem.

Poznáte budoucnost na vlastní kůži

Jen samotná vaše účast bude mimořádnou inspirací a motivací pro nastupující generaci podnikatelů. Vaše aktivní participace a podpora představuje pro soutěžící velmi cenný přínos. Máte nyní možnost ovlivnit mnoho životů mladých lidí a podílet se na jejich úspěchu. Není to tedy jen čistý altruismus, ale zároveň investice do vaší budoucnosti.

Seznámíte se s nejtalentovanějšími inovátory

Můžete získat nové obchodní partnery nebo příležitosti. Spoluprací se soutěží se stanete součástí komunity budoucích, začínajících i zkušených podnikatelů, investorů, manažerů, ale i ostatních lidí, se kterými můžete budovat osobní vztahy a v budoucnu navázat obchodní spolupráci.

100 % transparentnost

Vámi vynaložené prostředky se stanou hybnou silou pro podnikatelské záměry mladých, kreativních a nadějných jedinců. Budete svědkem toho, jak se díky vaší investici rodí nové životaschopné projekty.

Partnerství pro budoucnost

Příspěvkem do soutěže si můžete vybudovat pověst organizace, společnosti či jednotlivce, kterým není budoucnost lhostejná.
Nejlépe vám však zkušenosti ze spolupráce shrne případová studie firmy Havas.

Jak dokázali předat zkušenosti, navázat nová přátelství a dostat se až do finále, si můžete přečíst ZDE.


Kontaktujte nás a buďte součástí

[contact-form-7 id=”6949″ title=”Buďte součástí”]