Mentor

Proč se zapojit jako mentor?

Jako mentor budete mít možnost poznat, jak přemýšlí nastupující generace

Při mentoringu detailně poznáte, jak nová generace mladých lidí přemýšlí, co je zajímá, jaké jsou jejich představy, názory, cíle a sny. Budete mít možnost předat jim rady, zkušenosti a posunout je dále tím správným směrem. Co víc, naučíte je komunikovat, diskutovat o věcech a přijímat i případnou kritiku, čímž je připravíte na práci v reálném životě.

Získáte nové kontakty a možnosti spolupráce

Navážete kontakty s nadanými mladými lidmi, ostatními mentory, porotci i partnery soutěže. Všichni tito lidé mohou být pro vás přínosem a obohacením jak na poli obchodním, tak i sociálním. Pokud vám „padne do oka“ některý z účastníků nebo kterýkoliv ze soutěžních projektů, můžete navázat spolupráci a podílet se na samotné realizaci. Můžete zaměstnat autora nápadu, případně mu třeba nabídnout stáž ve vaší firmě. Účast na projektu se pro vás zajisté stane jedinečným networkingem.

Vyzkoušíte si novou roli

Pokud jste ještě nikdy nebyl mentorem, právě nyní máte možnost si tuto zajímavou pozici vyzkoušet. Můžete předat své zkušenosti, rady a vědomosti a poté sledovat, jak s nimi účastníci soutěže naloží a zúročí je v praxi. Jejich úspěch bude i vaší zásluhou.
Nejlépe vám však zkušenosti ze spolupráce shrne případová studie firmy Havas a jejich mentorka Vendula Hříchová.

Jak dokázali předat zkušenosti, navázat nová přátelství a dostat se až do finále, si můžete přečíst ZDE.


Kontaktujte nás a buďte součástí

[fluentform id=”5″]