Přihláška do Soutěž & Podnikej

Vyzkoušej si práci na vlastním nápadu. Rozvíjej projekt, který tě baví a dává ti smysl.

Registruj se, proměň svou vizi v reálný podnikatelský záměr a vyhraj finanční odměnu i přijetí na vysokou školu bez vykonání přijímací zkoušky.

Co zažiješ?

Potkej se s bezva lidmi!

Čeká tě 5 měsíců, během nichž potkáš super partu aktivních středoškoláků. Ještě před regionálním finále spolu vyrazíte například na seznamovák nebo univerzitní kemp. S nápadem ti bude pomáhat tvůj vlastní mentor, který ti předá své cenné zkušenosti, a k dispozici budeš mít i expertní konzultace s profíky z oboru.

Ukažte mi více

Stále ti něco chybí?

Mrkni do seznamu často kladených otázek.

Mám dotaz

Přihláška do 7. ročníku S&P

[fluentform id=”8″]

Často kladené otázky

Během tří měsíců tě prostřednictvím mobilní aplikace naučíme, jak rozvinout nápad v reálný podnikatelský záměr. Práci na projektu si tak můžeš organizovat na základě svých časových možností z pohodlí vlastního pokoje. Za pomoci zkušeného mentora si projdeš všemi kroky, které vedou od samotné myšlenky až k výsledné realizaci. Navíc se potkáš s podobně smýšlejícími lidmi a dostaneš se do super komunity!

Naučíme tě pracovat s nápadem a vytvořit z něho podnikatelský záměr. Naučíme tě, jak omezit rizika neúspěchu při startování tvého podnikání a pokud absolvuješ, představíme tě inovačním centrům, které ti pomohou v dalším rozvoji tvého projektu a často i při získání financí.

Reálnou hodnotu nemá samotný nápad, ale až podnikatelský záměr, což je nápad, který je postavený na ověřeném problému, ověřeném prototypu, se životaschopným byznys modelem. Je to nápad, na kterém byla už odvedena systematická práce a už existuje i prototyp produktu či služby. Ručíme za to, že ani tvůj podnikatelský záměr ani projekt neukradneme.

Ať už je ti 16 nebo 18, není na co čekat. Čím dřív začneš, tím více času budeš mít pro práci na projektu a získávání zkušeností.

Soutěž je určena pro všechny středoškoláky ve věku od 16 do 21 let.

Mentoring program i uspořádání soutěže s sebou nese spoustu nákladů, které ze 70 % dokážeme pokrýt díky našim partnerům a sponzorům. Registrační poplatek nám pomůže být udržitelnými i v budoucnu a pokrýt náklady ze zbývajících 30 %.

Seznamovací kemp nabízí příležitost inspirovat se od úspěšných podnikatelů, získat nové kontakty a poznat skvělé lidi z řad účastníků a absolventů Soutěž & Podnikej. Během 7. ročníku proběhne seznamovací kemp od 9. do 11. prosince 2022.

Univerzitní kemp probíhá ve spolupráci s Metropolitní univerzitou v Praze, která pro vás zorganizuje sérii přednášek na témata, která využijete při tvorbě své finální prezentace pro regionální finále. Zároveň se seznámíte osobně s týmem Soutěž & Podnikej, dalšími účastníky programu a navštívíte “cool startup space” v Praze. Během druhého dne vás čeká možnost si vyzkoušet vaše prezentace nanečisto před týmem Soutěž & Podnikej a získat tak poslední rychlou zpětnou vazbu pro vyladění vašeho vystoupení v regionálním finále.