Pro školy

Prezentace

Domluvte si přednášku přímo u vás! Zástupce Soutěž & Podnikej představí studentům nejen celý program, ale také se podělí o své zkušenosti a inspiraci.

Více

Workshop

Oproti přednášce žáci zjistí, jak přijít s vlastním nápadem, zapojí se do hlubší diskuze a dozví se ještě více o světě podnikání.

Více

Metodické pomůcky

Získejte metodické pomůcky vytvořené speciálně pro program Soutěž & Podnikej a zapojte se tak s námi do výuky podnikavosti!

Více

Propagace

Pomozte nám šířit povědomí o programu i celou myšlenku Soutěž & Podnikej dál. Rádi vám poskytneme propagační materiály k vystavení přímo ve vaší škole.

Více

Omluvte žáky v průběhu následujících událostí
a pomozte jim získat jedinečné zkušenosti

Online práce na projektu má nepochybně spoustu výhod, ale nic nemůže nahradit pocit ze sdílení – a to ať už s ostatními soutěžícími, či profesionály a týmem Soutěž & Podnikej. Proto pro účastníky programu pořádáme následující akce.

Studenti mají příležitost získat inspiraci od zkušených podnikatelů, důležité kontakty a samozřejmě i nové přátele z řad účastníků i absolventů Soutěž & Podnikej. Během 5. ročníku proběhnou s největší pravděpodobností 2 seznamovací kempy – jeden v Čechách a jeden na Moravě. Oba se uskuteční v druhé polovině října 2020.

Tato událost probíhá ve spolupráci s Metropolitní univerzitou v Praze, díky které se mohou studenti zúčastnit série přednášek na témata, jež využijí při tvorbě prezentace projektu pro regionální finále. V rámci druhého dne mají také možnost vyzkoušet si prezentaci nanečisto před týmem Soutěž & Podnikej a získat tak poslední zpětnou vazbu pro doladění jejich vystoupení.

Na regionálním finále týmy prezentují své projekty a podnikatelské záměry přede odbornou porotou i ostatními soutěžícími z daného kraje. Od porotců získají cennou zpětnou vazbu a nápad, jenž se umístí na první příčce, postoupí až do republikového kola soutěže.

Lednové republikového finále, které se koná tradičně v Praze, je vyvrcholením celého programu Soutěž & Podnikej. 10 nejlepších projektů z celé České republiky se utká o hodnotné ceny a především hlavní výhru soutěže – obchodní cestu do Chicaga.

Kontaktujte nás a zapojte do programu i vaše studenty

[contact-form-7 id=”6856″ title=”Kontakt”]