Přihláška do 6. ročníku Soutěž & Podnikej

Přihlas se do 6. ročníku Soutěž & Podnikej a rozjeď svůj nápad už na střední škole.

Vyhraj obchodní cestu do zahraničí, zážitky, zkušenosti a hlavně nové podnikavé přátele.

Čím dřív se přihlásíš, tím nižší registrační poplatek za Soutěž & Podnikej zaplatíš.
Nenech si ujít ani seznamovací kemp!

bg

500 Kč

do 31. 8.

Cena přihlášek

Neváhej už ani minutu! Akční cena 600 Kč je tu pro tebe!

600 Kč

od 1. 9. do 6.10.

Cena registračního poplatku je 600 Kč za jeden přihlášený nápad, respektive jeden tým o 1 až 3 členech. Platba musí proběhnout do 5 pracovních dnů od odeslání přihlášky do soutěže.

Účast na seznamovacím kempu, tzv. seznamováku je dobrovolná . Můžeš se na něj přihlásit už nyní, ale i později v průběhu programu.

Pokud máš jakýkoliv platný slevový kód, nezapomeň jej náležitě využít. Na jednu přihlášku,
a tedy i jeden tým lze uplatnit pouze jeden slevový promo kód.

  Více o seznamovacím kempu zde.

  Kapitán

  2. člen

  2. člen

  3. člen

  Doplňující informace

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od Google, Ochrana soukromí a Podmínky použití.

  Naučíme tě pracovat s nápadem a vytvořit z něho podnikatelský záměr. Naučíme tě, jak omezit rizika neúspěchu při startování tvého podnikání a pokud absolvuješ, představíme tě inovačním centrům, které ti pomohou v dalším rozvoji tvého projektu a často i při získání financí.

  Reálnou hodnotu nemá samotný nápad, ale až podnikatelský záměr, což je nápad, který je postavený na ověřeném problému, ověřeném prototypu, se životaschopným byznys modelem. Je to nápad, na kterém byla už odvedena systematická práce a už existuje i prototyp produktu či služby. Ručíme za to, že ani tvůj podnikatelský záměr ani projekt neukradneme.

  Ať už je ti 16 nebo 18, není na co čekat. Čím dřív začneš, tím více času budeš mít pro práci na projektu a získávání zkušeností.

  Soutěž je určena pro všechny středoškoláky ve věku od 16 do 21 let.

  Mentoring program i uspořádání soutěže s sebou nese spoustu nákladů, které ze 70 % dokážeme pokrýt díky našim partnerům a sponzorům. Registrační poplatek nám pomůže být udržitelnými i v budoucnu a pokrýt náklady ze zbývajících 30 %.

  Seznamovací kemp nabízí příležitost inspirovat se od úspěšných podnikatelů, získat nové kontakty a poznat skvělé lidi z řad účastníků a absolventů Soutěž & Podnikej. Během 6. ročníku proběhne seznamovací kemp v městě Boskovice, a to od 5. do 7. listopadu 2021.

  Univerzitní kemp probíhá ve spolupráci s Metropolitní univerzitou v Praze, která pro vás zorganizuje sérii přednášek na témata, která využijete při tvorbě své finální prezentace pro regionální finále. Zároveň se seznámíte osobně s týmem Soutěž & Podnikej, dalšími účastníky programu a navštívíte “cool startup space” v Praze. Během druhého dne vás čeká možnost si vyzkoušet vaše prezentace nanečisto před týmem Soutěž & Podnikej a získat tak poslední rychlou zpětnou vazbu pro vyladění vašeho vystoupení v regionálním finále.