Přihláška

Přihláška do 5. ročníku Soutěž & Podnikej

Příležitost nastartovat svůj nápad je blíž, než si myslíš!

Přihlášky do 5. ročníku Soutěž & Podnikej jsou otevřeny.

Proč se ti vyplatí přihlásit se co nejdříve? Výše registračního poplatku se liší dle období, kdy odešleš přihlášku do Soutěž & Podnikej, a to následujícím způsobem:

  • od 1. 7. do 31. 7. za 300,-
  • od 1. 8. do 31. 8. za 400,-
  • od 1. 9. do 25. 9. za 500,-
  • od 26. 9. do 2. 10. za 600,-

Pokud máš jakýkoliv platný slevový kód, který chceš uplatnit, neváhej. Nezapomeň, že na jednu přihlášku a jeden tým lze uplatnit pouze jeden slevový kód.

Registrační poplatek musíš zaplatit za jeden přihlášený nápad, respektive jeden tým (1 až 3 členové), a to do 5 pracovních dnů od odeslání přihlášky do soutěže.

V rámci regionálního kola programu máte spolu se svým týmem příležitost seznámit se s dalšími účastníky 5. ročníku Soutěž & Podnikej, a to na seznamovacím a univerzitním kempu. Účast na těchto kempech není zahrnuta v ceně přihlášky.

Dej svému nápadu šanci, rozviň ho v podnikatelský projekt a odleť s ním až do Chicaga.

* Pole označená touto hvězdičkou jsou povinná

Kapitán

2. člen3. členDoplňující informace

Máte-li ISIC kartu, vypište údaje níže


S - první písmeno, X - čísla, Y- poslední písmeno


Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od Google, Ochrana soukromí a Podmínky použití.

Pomůže mi absolvování soutěže k rozjetí vlastního projektu? Kde vezmu peníze?

Naučíme tě pracovat s nápadem a vytvořit z něho podnikatelský záměr. Naučíme tě, jak omezit rizika neúspěchu při startování tvého podnikání a pokud absolvuješ, představíme tě inovačním centrům, které ti pomohou v dalším rozvoji tvého projektu a často i při získání financí.

Mám dobrý nápad, ale bojím se, že mi ho někdo ukradne.

Reálnou hodnotu nemá samotný nápad, ale až podnikatelský záměr, což je nápad, který je postavený na ověřeném problému, ověřeném prototypu, se životaschopným byznys modelem. Je to nápad, na kterém byla už odvedena systematická práce a už existuje i prototyp produktu či služby. Ručíme za to, že ani tvůj podnikatelský záměr ani projekt neukradneme.

Ještě mi nebylo 18. Měl/a bych s myšlenkou podnikání ještě počkat?

Ať už je ti 16 nebo 18, není na co čekat. Čím dřív začneš, tím více času budeš mít pro práci na projektu a získávání zkušeností.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro všechny středoškoláky ve věku od 16 do 21 let.

Proč musím platit vstupní poplatek?

Mentoring program i uspořádání soutěže s sebou nese spoustu nákladů, které z 80 % dokážeme pokrýt díky našim partnerům a sponzorům. Soutěžní poplatek nám pomůže být udržitelnými i v budoucnu a pokrýt náklady na zbývajících 20 %.

Co je to seznamovací kemp?

Seznamovací kemp je příležitost získat inspiraci od podnikatelů, kontakty a nové přátelé mezi účastníky a absolventy Soutěž & Podnikej. Během 5. ročníku proběhnou s největší pravděpodobností 2 seznamovací kempy. Jeden proběhne v Čechách a jeden na Moravě. Oba kempy se uskuteční v druhé polovině října.

Co je to univerzitní kemp?

Univerzitní kemp probíhá ve spolupráci s Metropolitní univerzitou v Praze, která pro vás zorganizuje sérii přednášek na témata, která využijete při tvorbě své finální prezentace pro regionální finále. Zároveň se seznámíte osobně s týmem Soutěž & Podnikej, dalšími účastníky programu a navštívíte “cool startup space” v Praze. Během druhého dne vás čeká možnost si vyzkoušet vaše prezentace nanečisto před týmem Soutěž & Podnikej a získat tak poslední rychlou zpětnou vazbu pro vyladění vašeho vystoupení v regionálním finále.