Přihláška do Soutěž & Podnikej

Vyhraj obchodní cestu do zahraničí, zážitky, zkušenosti a hlavně nové podnikavé přátele.

Přihlas se do Soutěž & Podnikej, najdi, co tě baví a rozjeď svůj nápad už na střední škole.

Během tří měsíců tě prostřednictvím webové aplikace, mentorů a expertů naučíme, jak rozvinout nápad v reálný podnikatelský záměr. Práci na projektu si tak můžeš organizovat na základě svých časových možností z pohodlí vlastního pokoje.

Co tě v soutěži čeká?

Metamorfóza nápadu

Nauč se pracovat na vlastním projektu. Povíme ti, jak z něj vytvořit fungující podnikatelský záměr. Ověř si svou vizi ještě před podáním přihlášky prostřednictvím našeho validátoru!

Více

Online program

Všemi sedmi soutěžními úkoly tě provede naše webová aplikace, ve které budeš mít zadání, harmonogram i experty pěkně pohromadě.

Seznamovák

Nasaj atmosféru komunity mladých podnikavců. Seznam se s ostatními soutěžícími a zjisti více o jejich projektech.

Happy team Soutez & Podnikej

Univerzitní kemp

Zúčastni se přednášek našich absolventů či expertů v oboru podníkání a nech se inspirovat při plnění soutěžních úkolů.

Regionální finále

Představ svůj nápad před odbornou porotou. Získej důležitou zpětnou vazbu, zajímavé ceny a postup do republikového finále.

Republikové finále

Zjisti, jaký projekt se stane středoškolským startupem roku. Kdo získá titul vítěze a s ním i obchodní cestu do zahraničí?

Potkej se s bezva lidmi!

Popovídej si se zbytkem soutěžících o jejich nápadech i účasti v programu a zjisti, jak celou zkušenost vnímají absolventi Soutěž & Podnikej. Během víkendu poznáš partu podobně nadšených lidí, inspiruješ se a omrkneš konkurenci.

Ukažte mi více

Stále ti něco chybí?

Mrkni do seznamu často kladených otázek.

Mám dotaz

Přihláška do 7. ročníku S&P

[fluentform id=”8″]

Často kladené otázky

Během tří měsíců tě prostřednictvím mobilní aplikace naučíme, jak rozvinout nápad v reálný podnikatelský záměr. Práci na projektu si tak můžeš organizovat na základě svých časových možností z pohodlí vlastního pokoje.

Za pomoci zkušeného mentora si projdeš všemi kroky, které vedou od samotné myšlenky až k výsledné realizaci. Navíc se potkáš s podobně smýšlejícími lidmi a dostaneš se do super komunity!

Naučíme tě pracovat s nápadem a vytvořit z něho podnikatelský záměr. Naučíme tě, jak omezit rizika neúspěchu při startování tvého podnikání a pokud absolvuješ, představíme tě inovačním centrům, které ti pomohou v dalším rozvoji tvého projektu a často i při získání financí.

Reálnou hodnotu nemá samotný nápad, ale až podnikatelský záměr, což je nápad, který je postavený na ověřeném problému, ověřeném prototypu, se životaschopným byznys modelem. Je to nápad, na kterém byla už odvedena systematická práce a už existuje i prototyp produktu či služby. Ručíme za to, že ani tvůj podnikatelský záměr ani projekt neukradneme.

Ať už je ti 16 nebo 18, není na co čekat. Čím dřív začneš, tím více času budeš mít pro práci na projektu a získávání zkušeností.

Soutěž je určena pro všechny středoškoláky ve věku od 16 do 21 let.

Mentoring program i uspořádání soutěže s sebou nese spoustu nákladů, které ze 70 % dokážeme pokrýt díky našim partnerům a sponzorům. Registrační poplatek nám pomůže být udržitelnými i v budoucnu a pokrýt náklady ze zbývajících 30 %.

Seznamovací kemp nabízí příležitost inspirovat se od úspěšných podnikatelů, získat nové kontakty a poznat skvělé lidi z řad účastníků a absolventů Soutěž & Podnikej. Během 6. ročníku proběhne seznamovací kemp v městě Boskovice, a to od 5. do 7. listopadu 2021.

Univerzitní kemp probíhá ve spolupráci s Metropolitní univerzitou v Praze, která pro vás zorganizuje sérii přednášek na témata, která využijete při tvorbě své finální prezentace pro regionální finále. Zároveň se seznámíte osobně s týmem Soutěž & Podnikej, dalšími účastníky programu a navštívíte “cool startup space” v Praze. Během druhého dne vás čeká možnost si vyzkoušet vaše prezentace nanečisto před týmem Soutěž & Podnikej a získat tak poslední rychlou zpětnou vazbu pro vyladění vašeho vystoupení v regionálním finále.