Hledáme nového Baťu

JAK ZASEJETE, TAK SKLIDÍTE…

Připravte s námi úrodnou byznysovou půdu pro nadějné středoškoláky

Dejte nám pluh a zoráme pole Giving tuesday
 

KUJTE ŽELEZO, DOKUD JE ŽHAVÉ

Střední škola je ideální období, kdy v mladých lidech zažehnout jiskru pro podnikání.

KDO UŽ SKLÍZÍ…

Adrian

DEJ KAFE ADRIANA DROZDKA

Adrian se přihlásil s nápadem na aplikaci pro milovníky kávy. Nyní má nejen aplikaci, fungující byznys, ale i neskutečné množství kávy, kterou tak miluje.

Anna

REKLAMKA ANNY VESELÉ

Anna chtěla všechny přesvědčit, ze právě ona je nejlepší. Vedla k tomu dlouhá cesta, ale díky dovednostem, které se naučila během Soutěž & Podnikej, nyní podniká na volné noze a pracuje jako nejmladší člen v jedné z největších nadnárodních společností.

Jakub

ÚLY JAKUBA KONEČNÉHO

Jakub měl jednoduchý sen, chtěl prodávat kvalitní český med a chtěl to dělat pořádně. Během programu získal mentora, branding a sebevědomí spojené s odvahou, že to dokáže. Nyní má přes 30 včelstev a sen se mu plní ve skutečnost.

V NOUZI POZNÁTE PŘÍTELE

Pomozte nám posunout program na další level. Bez vás to nezvládneme.

Najít nového Baťu není jen tak...

Objíždíme celou republiku a objevujeme středoškoláky, kteří mají chuť něco změnit. Může to být právě vaše dítě nebo vnouče, kterému pomůžeme dostat se na startovní čáru něčeho velkého a ukážeme mu cestu.

...vychovat ho je ještě těžší...

Zodpovědnost, schopnost držet slovo a dotahovat práci do konce, to je jen zlomek dovedností, které se u nás naučí. Zbožňujeme, když můžeme pozorovat, jak nám mladí lidé a jejich projekty rostou před očima.

...ale vystřelit ho do světa stojí za to.

Vystřelit do světa sbírat zkušenosti mladého člověka připraveného na život je nádherný pocit. Buďte u toho s námi a pozorujte proměnu třeba právě vašeho dítěte či vnoučete.

Lucie

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC

Lucie

Přivést mladé a chytré lidi k myšlence vlastního podnikání a umožnit jim si jej vyzkoušet, je něco, co dlouhodobě posune celou naši společnost. Jsem rád, že Soutěž & Podnikej funguje a rozvíjí podnikatelské myšlení.

Filip Mikschik

Mentor soutěžního týmu, StartupJobs

Lucie

Ve Vámi zvolené věkové skupině jsou studenti nesmírně kreativní, myslím si, že jejich nápady stojí minimálně za vyslechnutí či zvážení. Při těchto projektech získají mnoho dovedností, znalostí, zkušeností. Učí se, aniž musí sedět v lavicích a aniž si to uvědomí.

Sylvie Schmiedová

Pedagog, EKO GYMNÁZIUM BRNO

Adrian

Soutěž & Podnikej mě donutila vystoupit z mé komfortní zóny a udělat spoustu důležitých kroků k úspěšnému rozjetí mého projektu.

Adrian Drozdek

Ročník 2017, DejKafe.cz

KDO CHCE KAM, POMOZME MU TAM

Proč je tohle všechno vlastně potřeba?

Lepší budoucnost nás všech

Podpora kreativních a podnikavých středoškoláků jako jsou Adrian, Anna a Jakub je investicí do lepší budoucnosti pro každého z nás. Právě tito lidé inovují, vytváří nová pracovní místa a zlepšují své okolí ve prospěch celé společnosti.

Více uskutečněných nápadů

Program Soutěž & Podnikej vyžaduje nejen hodně času, ale i externích nákladů. Zainvestujte do Soutěž & Podnikej a umožněte nám přesvědčit více středoškoláků, že práce na svých nápadech dává smysl.

Finále

VŠEHO NECHÁM, UŽ TAM SPĚCHÁM!

Staňte se jedním z těch, kdo aktivně mění naší společnost k lepšímu.

Podpořte nás

AŤ UŽ VÁS ZAJÍMÁ COKOLIV, JSME TU PRO VÁS

[fluentform id="6"]