Předregistrace

Předregistrace do 4. ročníku Soutěž a Podnikej

Buďte první, kdo bude vědět o otevření přihlášek do nového ročníku Soutěž a Podnikej a získá tím tak limitovanou šanci zaplatit nižší vstupní poplatek.

Vstupní poplatek se platí jednorázově a za jeden soutěžní tým. Soutěžní tým prostřednictvím poplatku investuje do sebe i svého nápadu a zároveň získá novou motivaci k dokončení práce na svém nápadu, a to hlavně během obtížnějších částí programu Soutěž a Podnikej.

Pro prvních 75 přihlášených je motivační poplatek o 40% nižší, a to 300 Kč.

Pro 76. přihlášeného a další je registrační poplatek 500 Kč.

Dejte svému nápadu šanci, smysluplně ho rozviňte v podnikatelský projekt a odleťte s ním až do Chicaga.

* Pole označené touto hvězdičkou jsou povinné

Předregistrace


Pomůže mi absolvování soutěže k rozjetí vlastního projektu? Kde vezmu peníze?

Naučíme tě pracovat s nápadem a vytvořit z něho podnikatelský záměr. Naučíme tě, jak omezit rizika neúspěchu při startování tvého podnikání a pokud absolvuješ, představíme tě inovačním centrům, které ti pomohou v dalším rozvoji tvého projektu a často i při získání financí.

Mám dobrý nápad, ale bojím se, že mi ho někdo ukradne.

Reálnou hodnotu nemá samotný nápad, ale až podnikatelský záměr, což je nápad, který je postavený na ověřeném problému, ověřeném prototypu, se životaschopným byznys modelem. Je to nápad, na kterém byla už odvedena systematická práce a už existuje i prototyp produktu či služby. Ručíme za to, že ani tvůj podnikatelský záměr ani projekt neukradneme.

Ještě mi nebylo 18. Měl/a bych s myšlenkou podnikání ještě počkat?

Ať už je ti 16 nebo 18, není na co čekat. Čím dřív začneš, tím více času budeš mít pro práci na projektu a získávání zkušeností.