Závěrečné setkání 2019

Zveme Vás na Závěrečné setkání III. ročníku Soutěž a Podnikej, kde slavnostně ukončíme uplynulý ročník a představíme si cíle a změny v programu toho příštího.

Můžete se těšit na prezentaci vítěze třetího ročníku projektu Pochopim.to (Ondřej Gonzor, Jan Kaifer, Tomáš Vrbovský), jako spíkr se představí absolvent programu Tadeáš Kapic a promluví k vám o své cestě během tvorby lifestylové značky Butono.

Hlavním bodem programu je panelová diskuze, které se zúčastní, Jarmila KowolowskáJan Sláma, Juraj Atlas s moderátorkou Zuzanou MaderovouTéma panelové diskuze je: “Nadšení či zkušenost – kdy je správná doba začít”.
 • Datum: 7.3.2019 od 18:30 do 21:15
 • Místo: How2base HALL, 526/20 Římská, Praha, Praha, 120 00
 • Vstupenky: Portál Eventbrite

Finance získané z doporučeného vstupného 100 Kč slouží pro zdokonalení metodických pomůcek programu Soutěž a Podnikej.

Doporučené vstupné: 100Kč + poplatek Eventbrite

Na co se můžete těšit?

 • 18:30 - 19:00 - Příchod a networking
 • 19:00 - 19:05 - Oficiální zahájení akce
 • 19:05 - 19:20 - Slovo organizátora
 • 19:20 - 19:35 - Tomáš Vrbovský - Pochopim.to
 • 19:35 - 19:50 - Tadeáš Kapic - Butono
 • 19:55 - 20:30 - Panelová diskuze
 • 20:35 - 20:50 - Prezentace novinek pro 4. ročník programu
 • 20:55 - 21:00 - Závěrečné slovo
 • 21:00 - 21:15 - Networking

Panelová diskuze

Téma: “Nadšení či zkušenost: kdy je správný čas začít?”

Zuzana Maderová

Moderátorka

Více o Zuzce

Zuzanu charakterizuje spousta věcí a mezi nimi následující:

 • medzinárodná skúsenosť vo vedení AIESEC Slovensko
 • 3+ rokov sa venujem business developmentu a expanziám slovenských a českých start-upov v rámci krajín EU
 • Momentálne pracujem na expanzii ČR firmy do USA, kvôli čomu na pár mesiacov sťahujem do San Francisca
 • organizovanie hackatonov Startup Weekend a začiatok iniciatívy Startovaní.cz
 • vlastné dizajnové a prototypovacie štúdio Status Quack

Jan Sláma

FaceUp Technology

Více o Janovi

Podnikání se začal věnovat ve dvanácti letech. Prošel si obchodem s akciemi, stojí za několika mobilními aplikacemi a s týmem pracoval pro klienty jako CineTube či Toyta. Rozjel a prodal vlastní eshop i začínající startup. Pomáhal s marketingem BVV, Uberu i Janu Muhlfeitovi, který je spolu s dalšími zkušenějšími managery jeho mentorem. Vyhrál několik soutěží, byl vyhlášen Středoškolákem roku 2017. Nyní věnuje většinu času spolecnosti FaceUp Technology, pro kterou získal v 17 letech investici od Jiřího Hlavenky a která bojuje proti šikaně v nekolika státech světa. V ČR se zabývá především rozvojem služby Nenech to být fungující na 1 300 školách.

Juraj Atlas

Liftago

Více o Jurajovi

Juraj Atlas se technologiím věnuje už od roku 1995, nejdříve jako programátor a od roku 2003 jako konzultant (Ernst & Young, Cap Gemini US) a manažer globálních vývojových projektů (NESS Technologies). Byl prvním členem týmu Liftago a „něco jako jeho náčelník“.

Jarmila Kowolowská

Grason

Více o Jarmile

Po několika letech v korporaci se Jarmila rozhodla vystoupit z komfortní zóny a spustila službu na ekologické mytí aut v Norsku. Ač se tento projekt ve vysněný velký business neproměnil, svět startupů už neopustila a momentálně rozvíjí službu Grason, která restauracím, hotelům a barům přináší snadný přístup k dočasnému personálu. Jarmila s tímto projektem vyhrála letošní Women Startup Competition.

Absolventi a zakladatelé Soutěž a Podnikej

Tadeáš Kapic

Butono

Více o Tadeáši

Jsem Tadeáš, je mi 18 let a tohle nebude nejlepší prezentace. Dělám chyby. Dělám jich dost. Dělám je ale jinak. Od 16 let jsem se začal věnovat podnikání. Fulltime. Je to můj koníček, výdělek a zdroj absence v matice. Ušil jsem si firmu – Butono  a pomáhám mnoha dalším v kreativě. Miluji svoji rodinu, přítelkyni a jablka. Tohle nebude nejlepší prezentace, rozhodně ale bude yedinečná.

Ondřej Gonzor, Jan Kaifer, Tomáš Vrbovský

Pochopim.to

Více o Pochopim.to

Vítězem na celorepublikové úrovni se nakonec stala aplikace Pochopím.to, jejímž autorem je mladý vývojář Ondřej Gonzor, a se kterou plánuje reformovat české školství. Jeho aplikace řeší problém nedostatku zpětné vazby pro učitele a s tím spojené nepochopení látky ze stran žáků a syndrom vyhoření na straně pedagogů. Díky této aplikaci nemusí mít žáci strach podělit se o to, čemu nerozumí a učitel téměř okamžitě dostává data a ví, na co se může příště zaměřit a jak se připravit na další hodinu. O vývoj se stará společně se svými kolegy Janem Kaiferem a Tomášem Vrbovským. Více o Ondřejovi a jeho aplikaci najdete zde.

Martin Vítek

Nadační fond vzdělávání a podnikání

Více o Martinovi

Jmenuji se Martin Vítek a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Získal jsem řadu zkušeností a přehled díky své spolupráci s významnými partnery a kolegy v USA a České republice. Soutěž a Podnikej vznikla na základě mých zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.

David Friedl

Nadační fond vzdělávání a podnikání

Více o Davidovi

Jmenuji se David Friedl a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Mám za sebou mnoho zkušeností v oblasti podnikání a podílím se na chodu několika společností v České republice, které působí v oblasti konzultačních služeb, automotive, ale také například v oblasti balonového létání.

Přijďte se podívat na budoucnost.