Republikové finále

Soutěž & Podnikej

Republikové finále čtvrtého ročníku Soutěž & Podnikej proběhne 24.1.2020 od 10:00 do 15:30 v Praze v HubHub Palác ARA

Adresa HubHub Palác ARA je: Perlová 5, 110 00 Staré Město

Soutěžit budou vítězové jednotlivých regionálních finále, která proběhly ve Zlíně, Olomouci, Ostravě, Brně, Pardubicích, Praze, Ústí nad Labem a v Plzni.

Vstup je 50 Kč pro studenty a 100 Kč pro veřejnost.

Vstupné, prosím, zaplaťte předem po registraci na číslo transparentního účtu Nadačního fondu vzdělávání a podnikání: 88888883 / 0600, prostřednictvím portálu Darujme.cz, nebo na místě formou dobrovolného příspěvku. 

Na co se můžete těšit?

Harmonogram finále

 • 10:00 – 10:10 – Úvodní řeč a představení porotců
 • 10:10 – 10:20 – Losování
 • 10:20 – 11:30 – První skupina pěti prezentujících
 • 11:30 – 11:50 – Přestávka na občerstvení
 • 11:50 – 13:00 – Druhá skupina pěti prezentujících
 • 13:00 – 13:20 – Přestávka na občerstvení
 • 13:20 – 13:40 – První řečník Tomáš Vrbovský
 • 13:40 – 14:00 – Druhý řečník Eva Peterková
 • 14:00 – 14:30 – Vyhlášení vítězů
 • 14:30 – 15:00 – Závěrečné proslovy
 • 15:00 – 16:00 – Networking

Porotci

Pavlína Louženská

#HolkyzMarketingu

Více o Pavlíně

Pavlína Louženská má podle spousty mladých žen, které pracují v marketingu nebo v médiích, kariéru snů. Studovala anglistiku a amerikanistiku, ale namísto překladatelství zamířila na pozici ředitelky marketingu jedné z renomovaných poradenských agentur pro online marketing, posléze v ZOOTu šéfovala velkému týmu lidí. Ona sama přesto říká, že žádná z nás by s ní určitě měnit nechtěla. Moc dobře totiž ví, co znamená obětovat práci soukromý život nebo zdraví.

Marián Fury

ZARAGUZA

Více o Marianovi

Marian Fury je CEO strategicko-kreatívní agentury Zaraguza CZ. Zaraguza CZ vytváří pro svoje klienty kompletní komunikační ekosystémy spojující online s offlinem. Buduje komunikační crossplatform řešení, které jsou nejen kreativní, ale zároveň klientům prinášejí výsledky.

Tomáš Hülle

European Centre for Career Education

Více o Tomášovi

Tomáš je zakladatelem European Centre for Career Education (www.eccedu.org) a Prezidentem Czech China Entrepreneurs Forum (www.ccef.cz). Již dříve vystřídal několik manařerských a vedoucích pozic ve firmách zaměřených na investice, vzdělávání, nemovitosti či žurnalistiku. Tomáš vedle toho přednáší na Institutu ekonomických studií Karlovy univerzity, ale měl možnost krátce přednášet i např. na Oxford university, London School of Economics, Peking university, Tsinghua university nebo Arizona State university. Vedle podnikání je Tomáš současně přispěvovatelem v médiích a již dříve se podílel na přípravě několika knih či odborných skupinách United Nations.

Petr Šíma

Depo Ventures

Více o Petrovi

Petr Šíma ještě jako student Vysoké školy ekonomické, v roce 1991, byl spoluzakladatel investiční společnosti a investičního privatizační fondu. V roce 1993 založil poradenskou firmu zaměřenou na SME. Specializoval se na oceňování a M&A poradenství. V průběhu 25 let stál z pozice poradce u vzniku i zániku mnoha společností. V roce 2017 založil DEPO VENTURES, firmu, která pomáhá startupům získat investory a investorům najít zajímavé projekty. DEPO řídí Angel fond a Angel network.

Meng Ting Shi

Google CZ

Více o Meng

Meng je markeťačka s dobrodružnou srdcí a zvídavou hlavou. Věnuje se přes 8 let marketingu, prošla malými podniky i vlastním podnikáním až do Heinekenu, kde měla na starosti strategický řízení značek a do Googlu, kde vede B2B program Google Partners v Česku, dříve Grow with Google pro EMEA. Kromě marketingu ji dost baví (sebe)vzdělávání a ráda se nechává obklopovat chytrými a inspirativními lidmi, proto se již několik let věnuje organizování Tedxu a je v alumna Aspen Young Leaders Programu.

Moderátor a řečníci

Zuzana Maderová

Status Quack

Více o Zuzce

Zuzanu charakterizuje spousta věcí a mezi nimi následující:

 • medzinárodná skúsenosť vo vedení AIESEC Slovensko
 • 3+ rokov sa venujem business developmentu a expanziám slovenských a českých start-upov v rámci krajín EU
 • Momentálne pracujem na expanzii ČR firmy do USA, kvôli čomu na pár mesiacov sťahujem do San Francisca
 • organizovanie hackatonov Startup Weekend a začiatok iniciatívy Startovaní.cz
 • vlastné dizajnové a prototypovacie štúdio Status Quack

Tomáš Vrbovský

Pochopim.to

Více o Tomovi

Tom se již řadu let věnuje grafickému designu. Ve čtrnácti navrhnul arkádovku Tap.Me, která se poté objevila v App Store. Od té doby se zaměřil hlavně na UI/UX a získané znalosti se snaží uplatnit v projektu pochopim.to, který má za cíl dát konstruktivní zpětnou vazbu učitelům na jejich hodiny. Když zrovna nekrotí pixely svého monitoru tak se rád podívá na F1 nebo si jde zaběhat.

Eva Peterková

Blabu

Více o Evě

Eva vždy věděla, že jednou chce podnikat, ale tušila, že musí potkat někoho s tím správným nápadem. To se jí povedlo na konci 2018. Ve 3 lidech spoluzaložili startup Blabu.com, který  si klade za cíl změnit, jak se lidé učí anglicky. Za rok svého působení má Blabu funkční produkt a za sebou více než 5000 hovorů s rodilými mluvčími z celého světa. Před Blabu Eva sbírala zkušenosti v Deloitte a Liftagu. 11 let vedla organizaci pro mladé lidi Together Czech Republic, která pořádala projekty v rámci Erasmus+. Několik let žila v zahraničí a vystudovala London School of Economics.

Seznamte se s novým Baťou