Republikové finále

Republikové finále třetího ročníku Soutěž a Podnikej proběhne 25.1.2019 od 10:00 do 15:00 v Praze v prostorách KPMG Česká republika.

Adresa KPMG Česká republika je: Pobřežní 648/1A, 186 00 Praha 8-Karlín.

Soutěžit budou vítězové jednotlivých regionálních finále, která proběhly ve Zlíně, Olomouci, v Praze, v Plzni, v Pardubicích a Liberci a tři soutěžící, kteří obdrželi divokou kartu.

Vstup ZDARMA

Prosím, potvrďte vaší účast prostřednictvím registračního formuláře.

Na co se můžete těšit?

  • Pochopim.to - Ondřej Gonzor, Tomáš Vrbovský, Jan Kaifer
  • Proklikej se - Alena Harbichová, Markéta Režnarová
  • Pojišťovna LION - Kristýna Suchá
  • Hendicepovaní na horách - Lucie Tichá
  • Cestovní kancelář v čase - Barbora Bělohlávková, Bára Hubáčová
  • WoodBag - Jonáš Kůra, Petr Starý
  • Click & Eat - Daniel Pastrňák, Jakub Velkoborský
  • Stubchaser - Adam Štrunc, Ray Baseley
  • Med z Prajzké - Jakub Konečný

Porotci

Pavlína Louženská

#HolkyzMarketingu

Více o Pavlíně

Pavlína Louženská má podle spousty mladých žen, které pracují v marketingu nebo v médiích, kariéru snů. Studovala anglistiku a amerikanistiku, ale namísto překladatelství zamířila na pozici ředitelky marketingu jedné z renomovaných poradenských agentur pro online marketing, posléze v ZOOTu šéfovala velkému týmu lidí. Ona sama přesto říká, že žádná z nás by s ní určitě měnit nechtěla. Moc dobře totiž ví, co znamená obětovat práci soukromý život nebo zdraví.

Juraj Atlas

Liftago

Více o Jurajovi

Juraj Atlas se technologiím věnuje už od roku 1995, nejdříve jako programátor a od roku 2003 jako konzultant (Ernst & Young, Cap Gemini US) a manažer globálních vývojových projektů (NESS Technologies). Byl prvním členem týmu Liftago a „něco jako jeho náčelník“.

Tomáš Hülle

European Centre for Career Education

Více o Tomášovi

Tomáš je zakladatelem European Centre for Career Education (www.eccedu.org) a Prezidentem Czech China Entrepreneurs Forum (www.ccef.cz). Již dříve vystřídal několik manařerských a vedoucích pozic ve firmách zaměřených na investice, vzdělávání, nemovitosti či žurnalistiku. Tomáš vedle toho přednáší na Institutu ekonomických studií Karlovy univerzity, ale měl možnost krátce přednášet i např. na Oxford university, London School of Economics, Peking university, Tsinghua university nebo Arizona State university. Vedle podnikání je Tomáš současně přispěvovatelem v médiích a již dříve se podílel na přípravě několika knih či odborných skupinách United Nations.

Marian Fury

ZARAGUZA

Více o Marianovi

Marian Fury je CEO strategicko-kreatívní agentury Zaraguza CZ. Zaraguza CZ vytváří pro svoje klienty kompletní komunikační ekosystémy spojující online s offlinem. Buduje komunikační crossplatform řešení, které jsou nejen kreativní, ale zároveň klientům prinášejí výsledky.

Iva Baranová

KPMG Legal

Více o Ivě

Iva se zaměřuje na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům z finančního sektoru.
Dlouhodobě se specializuje na poskytování právního poradenství investičním společnostem a investičním fondům, a to jak v oblasti navrhování a implementace investičních struktur, tak podpory při regulatorních otázkách včetně asistence v rámci řízení vedených Českou národní bankou. Zkušenosti má rovněž s problematikou akvizičního a projektového financování.
Iva zodpovídá za rozvoj poradenství v oblasti moderních finančních služeb s využitím současných technologií, včetně podpory startupů.

Moderátor

Řečníci

Dan Tržil

Proti Proudu

Více o Danovi

Před 10ti lety jsem objevil podcasty. Naučil jsem se v nich profesní know-how, získal práci snů, pracoval a zároveň cestoval po celém světě. V roce 2017 jsem vytvořil podcast Proti Proudu který poslouchají desetitisíce lidí.

Lucie Částková

CoPlay

Více o Lucii

Tereza Jurečková

Pragulic

Více o Tereze

Před šesti lety stála u zrodu revolučního sociálního projektu Pragulic, který začal pražským bezdomovcům platit za provázení městem. Za něj získala mimo jiné cenu Společensky prospěšné podnikatelky roku a časopis Forbes ji zařadil do prestižního žebříčku Forbes 30 pod 30.

Registrujte se a přijďte se podívat.