Regionální finále

Soutěž & Podnikej

Regionální finále čtvrtého ročníku Soutěž & Podnikej proběhnou od 9. 12. 2019 do 19. 12. 2019, a to rekordním počtu.

Zveme vás na 9 regionálních finále, které se uskuteční ve Zlíně, Olomouci, Ostravě, Brně, Pardubicích, Praze, Ústí nad Labem a v Plzni.

V každém finále uvidíte 8 až 10 soutěžních týmů, kteří ze svého nápadu vytvořili podnikatelský záměr a budou se snažit přesvědčit porotce, aby je vybrali do republikového finále. Vítěz republikového finále získá hlavní cenu – cestu do Chicaga

Vstup je dobrovolný.

Kde a kdy se bude soutěžit?

Regionální finále Zlín

Baťova vila

  • Baťova vila, Gahurova 292, 760 01 Zlín
  • 9. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Ondřej Lesa – krea.tiff
  • Jiří Doležal – Universy

Prezentující soutěžící:

  • Daniel Trnovec – Gymnázium Zlín Lesní čvrť
  • Eliška Pomajbíková – SOŠ Luhačovice
  • Matěj Hýža – SUPŠ sklářská Valašské Meziříčí
  • Štěpánka Krátká – Gymnázium Zlín Lesní čvrť
  • Marek Bolf – SPŠS Vsetín
  • Vlastmil Šobáň – Stojanovo gymnázium Velehrad
  • Martin Malhocký – Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav
  • Gabriela Vlašicová – Gymnázium a jazyková škola s právem jazykové zkoušky Břeclav

Regionální finále Ostrava

MSIC

  • Budova VIVA, Technologická 375/3, 708 00 Ostrava
  • 10. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Martin Bodocký – Nation 1 fund
  • Lukáš Oramus – MSIC
  • Matěj Kostner – ProRocketeers

Prezentující soutěžící:

  • Vladislav Glogar – Gymnázium Komenského Havířov
  • Michael Kupka – Gymnázium Havířov-Město
  • Jan Polešovský – Masarykovo gymnázium Příbor
  • Patrik Foldyna – Střední průmyslová škola stavební Ostrava
  • Veronika Dřezová – Obchodní akademie a vyšší odborná škola sociální Ostrava
  • František Miroslav Škola – Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
  • Pavel Ponek – SPŠCH Ostrava
  • Jaroslav Hradil – Gymnázium Jakuba Škody Přerov

Regionální finále Olomouc

VAULT 42

  • Vault 42, Koželužská 945/31, 779 00 Olomouc
  • 11. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Radim Kašpar – OHK Olomouc
  • Jan Havránek – Otoč kelímek
  • Martin Kučera – JuiceUp

Prezentující soutěžící:

  • David Stančík – Gymnázium Jakuba Škody
  • Miroslav Briš – OA a JŠ s právem SJZ, Přerov
  • Adéla Horáková – OA a JŠ s právem SJZ, Přerov
  • Lenka Cimermanová – OA a JŠ s právem SJZ, Přerov
  • Jana Blaťáková – OA a JŠ s právem SJZ, Přerov
  • Sabina Lorencová – OA a JŠ s právem SJZ, Přerov
  • Michal Stoklásek – Střední škola technická Přerov
  • David Hublar – Obchodní akademie, Přerov

Regionální finále Brno

JIC INTECH

  • JIC INTECH, U Vodárny 2, 616 00 Brno-Žabovřesky
  • 12. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Jakub Bůšek – JIC
  • Tomáš Jízdný Rozjízdný
  • Denis Sedlák – Air Ventures

Prezentující soutěžící:

  • Jan Zrůna – OA a SOU Veselí nad Moravou
  • Sabina Sedláčková – SOŠ Dvořákova Znojmo
  • Eliška Tajovská – Gymnázium Boskovice
  • Václav Suk – Gymnázium Boskovice
  • Mikoláš Kašpar – OA Eldo o.p.s., Brno
  • Tobiáš Svoboda – Eko Gymnázium Brno
  • Lara Kassem – Örebro, Švédsko
  • Kristína Horinková – Leaf Academy, Bratislava
  • Alexandra Kousalová – OA ELDO o.p.s., Brno

Regionální finále Východní Čechy

P-PINK

  • P-PINK, náměstí Republiky 12, 530 21 Pardubice
  • 13. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Petra Srdínková – P-PINK
  • Prokop Alex – USKUPENÍ TESLA z.s.
  • Eva Malinová – KHK Pardubice

Prezentující soutěžící:

  • Dominik Drahoš – EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s. r. o.
  • Karolína Vacková – Soukromá střední odborná škola Trading Centre Litomyšl
  • Robert Lakatoš – EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s. r. o.
  • Kateřina Klímová – OA a SOŠ Hradec Králové
  • Tereza Maldějovská – OA a SOŠ Hradec Králové
  • Jan Račanský – Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
  • Michal Ševčík – Gymnázium Tř. Kapitána Jaroše, Brno
  • Benedikt Šujan – Gymnázium Třída Kapitána Jaroše, Brno
  • Josef Macků – Gymnázium Tišnov

Regionální finále Praha

Paralelní polis

  • Paralelní polis, Dělnická 475/43, 170 00 Praha
  • 16. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Karel Drašnar – BrandCloud
  • Jakub Kočí – Havas
  • Dan Tržil – Proti Proudu

Prezentující soutěžící:

  • Marie Hanušová – Gymnázium Thomase Manna
  • Richard Hes – OA a VOŠE Karlín
  • Alessandro Bottaro – Obchodní Akademie Heroldovy sady
  • Adolf Adam – Obchodní akademie Heroldovy sady
  • Silvia Marinova Elenkova – Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní
  • Lukáš Saturka – SPŠST Panská
  • Matěj Kravka – Obchodní akademie Jihlava
  • Kateřina Čechová – Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava-Helenín

Regionální finále Střední Čechy

OPERO

  • OPERO, Salvátorská 931/8, Praha 110 00
  • 17. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Tomáš Burka – Wunderman
  • Zuzana Maderová – Status Quack
  • Pavel Přikryl – OPERO

Prezentující soutěžící:

  • Adam Ureš – Střední průmyslová a Vyšší odborná škola Příbram
  • Jakub Roháček – SPŠS Mělník
  • Vojtěch Jehlička – SOŠ a SOU Stavební Kolín
  • Ondřej Hlavín – SPŠS Mělník a Trojské gymnázium
  • JIří Solom – Obchodní akademie
  • Jan Sobotka – Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
  • Matouš Kutil – Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
  • Kateřina Jonášová – Obchodní akademie Jihlava
  • Lukáš Trkola – GOB a SOŠ TELČ

Regionální finále Ústí nad Labem

ICUK

  • Severočeská vědecká knihovna, Winstona Churchilla 1974/3
  • 18. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Martin Mata – ICUK
  • Jana Hodboďová – Vodafone Nápad roku
  • Tomáš Holub – ADLER

Prezentující soutěžící:

  • Kamila Slámová – Gymnázium Žatec
  • David Reininger – VOŠ, OA, SPgŠ, SZŠ Most a OA a SOŠZE Žatec
  • Vojtěch Sobotka – OA a SOŠZE Žatec
  • Petr Harajda – OA a SOŠZE Žatec a Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany
  • Albert Štika – Gymnázium Evolution Sázavská
  • Anastasiya Melnyk – Anglicko-české gymnázium Amazon
  • Matouš Vondra – VOŠ stavební a SPŠ stavební Praha 1, Dušní 17

Regionální finále Plzeň

Západočeská univerzita v Plzni

  • Fakulta strojní, Místnost: UP 115, Univerzitní 22, 306 14 Plzeň
  • 19. 12. 2019, 10:00
SOUTĚŽÍCÍ A POROTCI

Porotci:

  • Pavel König – Nvias
  • Filip Soukup – BoostUp ZČU
  • Martin Žatkovič – Seznam

Prezentující soutěžící:

  • Jan Pilař – SPŠE Plzeň
  • Kristýna Vachudová – Obchodní akademie Stříbro
  • Karel Růžička – SPŠE Plzeň
  • Jan Svoboda – SPŠE Plzeň
  • David Hádek – Gymnázium Luďka Pika
  • Vojtěch Bistrý – Masarykovo gymnázium Plzeň
  • Jakub Blecha – Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice a Gymnázium Týn nad Vltavou
  • Vladimír Potapov – Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice

Proč nesmíte chybět?

  • Setkáte se s mladými středoškolskými studenty a třeba se objeví i nový Baťa
  • Seznámíte se s novými inovativními produkty a službami
  • Inspirujete se příběhy a novými nápady pro svoji další práci
  • Získáte motivaci pro sebe sama i pro vaše kolegy
  • Poznáte profesionální podnikatele a vyslechnete si jejich zpětnou vazbu

Přijďte se seznámit s novým Baťou