Náš tým

Pomáháme nápadům růst

Žádný let by se bez posádky neobešel. Naše posádka má roky zkušeností se kterými se ráda podělí.

Naši kapitáni

David

Martin

Jmenuji se Martin Vítek a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Získal jsem řadu zkušeností a přehled díky své spolupráci s významnými partnery a kolegy v USA a České republice. Soutěž a Podnikej vznikla na základě mých zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.
David

David

Jmenuji se David Friedl a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Mám za sebou mnoho zkušeností v oblasti podnikání a podílím se na chodu několika společností v České republice, které působí v oblasti konzultačních služeb, automotive, ale také například v oblasti balonového létání.

Tým

Bez týmu by to nešlo a letadlo by spadlo.

Mentoři

Mentoři vám pomohou vzlétnout a příliš neuletět.

Porotci

Bez porotců, kteří by udávali směr, bychom daleko nedoletěli.

Partneři

Díky partnerům jsme na runveji. Jsme vděčni za jejich podporu!

Posádka

Tým

Pavla Dostálová

Manažerka

Více o Pavle

Pavla Dostálová je manažerkou Soutěž a Podnikej. Má na starosti veškerou komunikaci se soutěžícími, pedagogy, školami, mentory, partnery, porotci a organizaci finálových událostí. Pavla Dostálová je tu pro vás v případě jakýchkoliv otázek.

Anna Veselá

Koordinátorka

Více o Anně

Hana Stiborová

Marketing

Více o Hance

Hana Stiborová má 7 let zkušeností z vývoje mobilních aplikací a webových řešení ve startupovém i korporátním prostředí. Nyní působí v kontentové kreativní agentuře Wunderman.

Daniel Koch

Webmaster

Karolína Sladková

UX/UI Designer

Více o Karolíně

Karolína Sládková se zaměřuje na vizuální a informační design. S projektem Soutěž a podnikej spolupracuje na vývoji online průvodce soutěží. Karolína strávila dva semestry na univerzitě v Grazu a v Budapešti, kde studovala UX design, typografii a ilustraci. Nyní pracuje na bakalářské práci v ateliéru Vizuální design na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pomáhá organizovat události v budapešťském Impact Hubu.

Veronika Kučerová

Sociální sítě a PR

Kristýna Voleská

Komunitní manažerka

Viktor Slezák

Fotograf

Více o Viktorovi

Viktor Slezák začal u projektu Soutěž a Podnikej jako stážista. Během prvního ročníku se stal hlavním tvůrcem multimediálního obsahu a zůstává u týmu v pozici fotografa. Avšak mezi jeho další funkce patří zvukařské i organizační činnosti.

Mentoři

Dalibor Pulkert

Outboxers

Více o Daliborovi

Dalibor se pohybuje v digitálních vodách přes 12 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem. Aktuálně je součástí inovačního labu Outboxers, který staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. Nabíjí ho podnikatelská scéna a lidé, kteří se v ní pohybují. Bedlivě sleduje startupovou scénu u nás i v zahraničí.

Filip Mikschik

Startup Jobs

Více o Filipovi

Filip Mikschik založil StartupJobs a pomohl tak se svými kolegy najít práci stovkám lidí, kteří chtějí dělat něco smysluplného. Věří, že by se noví členové týmu měli vybírat podle potenciálu, ne podle toho, jak moc umí vymazlit CV, proto založil Hiri.cz. Baví ho posouvat věci dál a jednou si pořídí malý domeček na pobřeží Skotska.

David Kovalsky

In2Greators s.r.o.

Více o Davidovi

David Kovalský v roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu jako standartní nástroj v sektoru finančního poradenství. Zpětnout vazbu založenou na zkušenostech z podnikání předává v té nejsyrovější formě a bez obalu. Specializuje se na strategické řízení firmy, financí a business development. Jeho klienti od roku 2014 získali desítky miliónu kapitálu. Působí v akceleračních programech 100-Day Challenge, Impact First a Social Impact Award kde rád okolí přesvědčuje, že každé rozhodnutí a každý výsledek hraje ve prospěch dosažení stanoveného cíle, pokud se správně uchopí. Miluje tabulky, protože čísla nikdy nelžou.

Nikol Klimajová

CzechInvest

Více o Nikole

Nikol Klimajová pracuje jako vedoucí regionální kanceláře agentury CzechInvest pro Karlovarský kraj. Významnou část pracovní náplně věnuje poradenství mikro, malým i středním podnikatelům v oblastech zahájení podnikání, konzultací podnikatelských záměrů a možností finanční podpory. Nikol dříve pracovala jako projektový manažer a hodnotitel programu Technologie pro začínající podniky v rámci OP PIK.

Tomáš Chmelík

CzechInvest

Více o Tomášovi

Tomáš působí od roku 2014 jako regionální manažer agentury CzechInvest pro Plzeňský kraj, kde se mimo jiné věnuje konzultacím podnikatelských záměrů a poradenství v oblasti nástrojů podpory dalšího rozvoje podniků všech velikostí, včetně těch začínajících. Aktivně též působí v neziskovém sektoru v organizaci Junák, kde se věnuje především fundraisingu a figuruje v řídících funkcích na krajské úrovni.

Pavel Tupec

Programm s.r.o.

Více o Pavlovi

Pavel Tupec vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Má bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví, daní a financí. Aktuálně  pracuje jako ekonom ve společnosti PROGRAMM s.r.o., na částečný úvazek ještě pracuje ve firmě BOR, s.r.o., kde má na starost oblast compliance a řízení projektů. Má zkušenosti se spoluprací s mladými lidmi, v roce 2017 pomáhal jako konzultant studentské firmě LAMcuties, která v soutěži studentských firem pořádané organizací JA Czech obsadila 1. místo.

Jakub Hudec

Středočeské inovační centrum

Více o Jakubovi

Jakub již při studiích na VŠE  pracovat v Agentuře CzechInvest. Byl u znovuzaložení regionální kanceláře CzechInvestu pro Středočeský kraj a Prahu, kterou později vedl jako její ředitel. Poslední rok se v CzechInvestu věnoval podpoře začínajících inovativních firem. Ve Středočeském inovačním centru má na starost kromě řízení Smart Akcelerátoru také například koordinaci činností inovačních platforem nebo komunikaci s partnery k rozvoji inovačního prostředí v kraji.

Jan Sláma

FaceUp Technology

Více o Janovi

Podnikání se začal věnovat ve dvanácti letech. Prošel si obchodem s akciemi, stojí za několika mobilními aplikacemi a s týmem pracoval pro klienty jako CineTube či Toyta. Rozjel a prodal vlastní eshop i začínající startup. Pomáhal s marketingem BVV, Uberu i Janu Muhlfeitovi, který je spolu s dalšími zkušenějšími managery jeho mentorem. Vyhrál několik soutěží, byl vyhlášen Středoškolákem roku 2017. Nyní věnuje většinu času spolecnosti FaceUp Technology, pro kterou získal v 17 letech investici od Jiřího Hlavenky a která bojuje proti šikaně v nekolika státech světa. V ČR se zabývá především rozvojem služby Nenech to být fungující na 1 300 školách.

Radek Miškovský

Inovacni centrum Usteckeho kraje

Více o Radkovi

Radek Miškovský vede podnikatelský inkubátor v Inovačním centru Ústeckého kraje. Zde pomáhá lidem s nápadem rozjezdem jejich vlastní firmy. Soutěž a Podnikej se rozhodl podpořit, protože i on sám již během studia na SŠ aktivně podnikal a shledává tuto „bezstarostnou dobu“ jako ideální čas pro start podnikání.

Luděk Navrátil

Centrum Grantové Podpory

Více o Luďkovi

Luděk Navrátil se od roku 2010 zabývá oblastí dotačního managementu. Pod značkou CGP (Centrum Grantové Podpory) pomáhá klientům ze soukromého i veřejného sektoru s vyhledáním vhodného dotačního titulu i následnou přípravou a realizací projektů. Řadu projektů vedl z pozice projektového či finančního manažera. Z hlediska projektového řízení se pravidelně vzdělávám a patří mezi certifikované projektové manažery IPMA (International Project Management Association).

Miroslava Richter

Více o Miroslavě

Miroslava Richter se jako OSVČ od roku 2007 zabývá dotačním poradenstvím, zpracováním a realizací dotačních projektů především pro podnikatele. Studovala studovala Obchodní akademii v Jihlavě a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Sbírala zkušenosti, pracovní i osobní, při různých zahraničních pobytech, především v Německu, USA a Rakousku. Před zahájením podnikání pracovala v Jihočeské hospodářské komoře v Českých Budějovicích a poté ve vládní agentuře na podporu exportu CzechTrade v Praze.

Lucie Částková

CoPlay

Více o Lucce

Lucie Částková začala ve třetím ročníku na střední škole podnikat. Vymyslela Společenskou hru Olá, která bourá mezilidské bariéry. S tímto produktem vyhrála několik soutěží jako je i Soutěž a Podnikej.  Přednáší na SŠ, kde se snaží motivovat studenty k větší aktivitě mimo školní povinosti.

Lukáš Rezek

Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o.

Více o Lukášovi

Lukáš Rezek je advokát a partner Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o. a současně rozhodce zapsaný v seznamu vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky. Jako lektor vedl odborné semináře týkající se problematiky nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích pro obce v celé České republice. Externě vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Tomáš Hart

Label de Mimo

Více o Tomášovi

Tomáš Hart je podnikatel, muzikant, a leader. 1.3.2013 založil hudební vydavatelství Label de Mimo (www.demimo.cz) a cca o rok později založil produkční a marketingovou agenturu LDM Production (www.ldmproduction.cz). Tomáš podniká cca 5 let.

Aleš Mareček

Red Hat, Inc.

Více o Alešovi

Jmenuji se Aleš Mareček, pracuji ve spol. Red Hat, Inc. více než 9 let, kde jsem začal jako Quality Engineer v BaseOS QE Security týmu.
Později jsem přešel do Identity Management týmu, zde jsem vedl FreeIPA QE team a zde jsem také nastartoval svoji kariéru manažera. Nyní pracuji na pozici Platform QE Manager a mým každodenním chlebem v Red Hat je práce na Red Hat Enterprise Linux, řízení a koordinace projektů a pracovních skupin, mentorování a koučování, organizování interních a externích konferencí, čí nábor nových kolegů do Red Hat. Působil jsem také jako mentor posledního ročníku iKid.

Zdeňka Vočadlová

STARUPING kurzy

Více o Zdeňce

Zdeňka Vočadlová miluje práci s dětmi a teenagery, a proto se stala lektorkou finančního vzdělávání na školách a každoročně jezdí na dětský tábor. V Praze pořádá Cashflow klub a pro děti a teenagery kurzy Plavba finančním světem, či Nad vlastními plánky. S dalšími podnikateli je v kontaktu prostřednictvím CRM MAKRO, neboť se stará o různé komunikační kanály a výběr zákazníků.

Veronika Šrédlová

Neobyčejný diář

Více o Veronice

Veronika Šrédlová studovala grafický design. Věnuje se copywritingu, píše blog a ráda se učí novým věcem, obvzláště těm kreativním. V 17 letech dostala první podnikatelský nápad a rozhodla se jej zrealizovat. Má za sebou úspěšnou Hithit kampaň a úspěšně jej rozvíjí do dnes.

Martin Marek

CzechInvest

Jan Louda

IBM Česká republika

Více o Honzovi

Honza je netechnický nadšenec do všeho technologického, co funguje. Rád provádí lidi inovačními workshopy, organizuje Hackathony, designuje vzdělávací programy pro školy. Sám se tím neustále učí a to ho naplňuje. Pracuje ve společnosti IBM, kde spoluvytvářel Design Chapter – jednotku, která poskytuje konzultace a služby v oblasti UX a Enterprise Design Thinkingu.

Pavol Hejný

Hejného metoda

Více o Pavlovi

Pavol Hejný je tvůrce a vývojář mnoha technologických aplikací. Věří, že pomocí spojení správných lidí, myšlenek a technologií se dá naše společnost velmi efektivně posunout dál. Proto si myslí, že zapojení se do Soutěž a podnikej jako mentor dává obrovský smysl. Pracoval na mnoha projektech od tvorby her až po práci s daty. V současnosti vyvíjí elektronické učebnice matematiky.

Pavel Urban

MarketSoul

Více o Pavlovi

Pavel je velký milovník Zlína a samozřejmě principů Tomáše Bati. I z toho důvodu vybral Zlín jako základnu svých podnikatelských aktivit. Mezi jeho aktivity patří digitální agentura MarketSoul a technologická firma FAIRAIR. V podnikání se řídí mottem: “Nikoliv síla, ale vytrvalost vykonala největší věci.

Pavel Komárek

Inspirace Výživou

Více o Pavlovi

Pavel Komárek za svou oblíbenou činnost označuje inspiraci druhých. Strávil více jak deset let koučováním a konzultacemi start-upů. Nyní se zabývá především projektem Muzespodnikat.cz, který inspiruje mladistvé v České republice k nastartování vlastního podnikání. Současně vlastní veganskou restauraci Inspirace v Praze Kobylisích a asistuje své manželce s růstem kliniky Čínské medicíny Inspirita.

Daniel Koch

Vesmírné kuře

Více o Danovi

Maxim Kozlov

iflix

Více o Maxovi

Maxim je výhercem 2 Startup Weekendů, kde následně figuruje jako mentor i organizátor. Nyní rozvíjí svůj startup TRIKO, the life-saving t-shirt. Pomocí marketingu, kde má obsáhlé vzdělání, mimo jiné z Digisemestru, pracuje na mnohých projektech a startupech, kterým pomáhá růst.

Martin Řežábek

Fresh & Fun Catering s.r.o.

Petr Mandík

Happyend

Více o Petrovi

Petr is specialist for startups, helping them to find out who their ideal customers really are and how to build the whole startup around them. He likes to work with data and proven facts rather than assumptions and thoughts. Petr is a mentor at Google Launchpad, Czech Invest and ESA BIC.

Adam Joura

CzechInvest

Martina Váchová

CzechInvest

Jan Emler

Doller

Michal Rejmon

Creaticon

Jiří Rudolf

OK4Inovace

Matěj Slezák

Localgrapher

Více o Matějovi

Matěj založil a řídí online platformu Localgrapher.com, která propojuje fotografy a kameramany s klienty na pěti kontinentech. Spolupracuje se stovkami fotografů po celém světě, služby poskytuje nadnárodním korporacím i jednotlivcům. Matěj bude užitečným rádcem především projektům z online prostředí a také projektům, které mají přesah do audiovizuální a umělecké sféry.

David Špunar

FaceUp Technology

Pavel Bartoš

Happyend Agency

Tomáš Fojtů

Vesmírné kuře

Dominik Pecháč

CARWORX

Tadeáš Kapic

Butono

Markéta Chrzová

Credo Ventures

Tomáš Tazlár

CzechInvest

Jan Mašek

CzechInvest

Robin Langer

P-PINK

Alena Danielová

MSIC

Martin Jurek

MSIC

Jaroslav Procházka

Simplyit.cloud

Petr Podlešák

Tomáš Zedníček

Micro:la

Milan Soukup

Tadeáš Kula

Reknihy

Tomáš Schwarz

Jan Faltys

Freshency

Petr Kopeček

CzechInvest

Martin Schreiber

Parknito

Karolína Krámková

CzechInvest

Aleš Smetana

BRIDGE 714

Antonín Ferdan

Lipo.ink

Martin Schreiber

Parknito

Ondřej Čejka

Czechitas

Anna Hight

CzechInvest

Martin Buchar

Nadační fond Dar zraku

Lukáš Černý

CzechInvest

Libor Hoření

DobroKáva

Andrea Tkačuková

Foreigners.cz

Jiří Hofrichter

Kvikymart

Ivana Chlubná

JIC

Petr Ferschmann

Dativery

Hana Púllová

Olesja Lancevská

TIC Zlín

Michal Novák

Bandzone

Petra Benešová

Experti

Otomar Sláma

Charles University Innovations Prague s.r.o. (CUIP)

Více o Otomarovi

Otomar je ředitelem dceřiné společnosti Univerzity Karlovy, která byla založena za účelem komercializace výsledků vědy a výzkumu. Pomáhá tedy přenášet znalosti a technologie z akademické půdy do praxe. Zaroven jiz roky sam podnika a zamestnava radu lidi. Je drzitelem mezinarodni certifikace projektoveho managementu.

Jarmila Kowolowská

Grason

Petr Pščolka

Accenture

Martin Bodocký

Nation 1 Fund

Marian Fury

ZARAGUZA

Pavel Jiránek

Credo Ventures

Irena Ošťádalová

Impact Hub

Ondřej Lesa

Krea.tiff

Zdeněk Blažek

OutdoorTrip

Více o Otomarovi

Zdeněk je spoluzakladatelem a CEO největšího českého online agregátoru na venkovní zážitky s globálními ambicemi. Má několikaleté zkušenosti se strategickým marketingem a agilním řízením (SCRUM certifikace) tuzemských i zahraničních projektů. V roce 2015 získal v České reupublice ocenění Czech Marketing Awards se zaměřením na 360° marketing. Je velkým fandou startupů i geek komunity.

Radim Bzura

R2 Consulting s.r.o.

Robert Sovík

USA Sport & Study

Porotci – REPUBLIKOVÉ FINÁLE – 24. 1. 2020

Marian Fury

ZARAGUZA

Více o Marianovi

Marian Fury je CEO strategicko-kreatívní agentury Zaraguza CZ. Zaraguza CZ vytváří pro svoje klienty kompletní komunikační ekosystémy spojující online s offlinem. Buduje komunikační crossplatform řešení, které jsou nejen kreativní, ale zároveň klientům prinášejí výsledky.

Juraj Atlas

Liftago

Více o Jurajovi

Juraj Atlas se technologiím věnuje už od roku 1995, nejdříve jako programátor a od roku 2003 jako konzultant (Ernst & Young, Cap Gemini US) a manažer globálních vývojových projektů (NESS Technologies). Byl prvním členem týmu Liftago a „něco jako jeho náčelník“.

Tomáš Hülle

European Centre for Career Education

Více o Tomášovi

Tomáš je zakladatelem European Centre for Career Education (www.eccedu.org) a Prezidentem Czech China Entrepreneurs Forum (www.ccef.cz). Již dříve vystřídal několik manařerských a vedoucích pozic ve firmách zaměřených na investice, vzdělávání, nemovitosti či žurnalistiku. Tomáš vedle toho přednáší na Institutu ekonomických studií Karlovy univerzity, ale měl možnost krátce přednášet i např. na Oxford university, London School of Economics, Peking university, Tsinghua university nebo Arizona State university. Vedle podnikání je Tomáš současně přispěvovatelem v médiích a již dříve se podílel na přípravě několika knih či odborných skupinách United Nations.

Pavlína Louženská

Více o Pavlíně

Pavlína Louženská má podle spousty mladých žen, které pracují v marketingu nebo v médiích, kariéru snů. Studovala anglistiku a amerikanistiku, ale namísto překladatelství zamířila na pozici ředitelky marketingu jedné z renomovaných poradenských agentur pro online marketing, posléze v ZOOTu šéfovala velkému týmu lidí. Ona sama přesto říká, že žádná z nás by s ní určitě měnit nechtěla. Moc dobře totiž ví, co znamená obětovat práci soukromý život nebo zdraví.

Brzy se dozvíte

Porotci – ZLÍN – 9. 12. 2019

Ondřej Lesa

krea.tiff

Pavel Velev

Nadace Tomáše Bati

Více o Pavlovi

Pavel Velev je ředitel Nadace Tomáše Bati ve Zlíně. Původní profesí gumař plastikář. Pracoval 9 let na výzkumu, vývoji a aplikaci nových materiálů na obuv. Dalších 9 let působil jako ředitel obuvnického učiliště ve Zlíně. Stal se zakladatelem International School of Modern Shoemaking a zahájil spolupráci s Tomášem J. Baťou. V roce 1998 odešel na žádost pana Tomáše J. Bati, budovat nově založenou Nadaci Tomáše Bati, jejímž cílem je podpora a rozvoj mladých lidí a šíření baťovského odkazu. Jeho životní krédo je baťovsky jednoduché: „Služba veřejnosti“

Brzy se dozvíte

Porotci – OSTRAVA – 10. 12. 2019

Martin Bodocký

Nation 1 fund

Lukáš Oramus

MSIC

Brzy se dozvíte

Porotci – OLOMOUC – 11. 12. 2019

Radim Kašpar

OHK Olomouc

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Porotci – Východní Čechy – 13. 12. 2019

Petra Srdínková

P-PINK

Brzy se dozvíte

Eva Malinová

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje

Porotci – Praha – 16. 12. 2019

Karel Drašnar

BrandCloud

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Porotci – LIBEREC – 17. 12. 2019

Michal Jirák

Miton

Více o Michalovi

Vyrostlý v Austrálii, vzdělaný z VŠE a zvědavý od přírody. Profi herní kariéru přerušil příchod internetu a od roku 2000 buduje Miton jako partner. Specializuje se na e-commerce platformy a z portfolia se nejvíce podílel na Stahuj.cz, Heureka.cz, Bonami a v současnosti se naplno věnuje Domodi.pl a Glami. “Vlastně od roku 2000 dělám stále to samé – co nejlepší internetovou službu pro uživatele. Jen měřítko se trochu změnilo.”

David Porš

SMWORKS

Více o Davidovi

David je hrdý odchovanec českého Severu a má za sebou přes 13 let v online prostředí. Vede digitální agenturu SMWORKS, která poskytuje kompletní servis napříč spektrem digitálního marketingu. Z SMWORKS vykřesal tým profíků, co si poradí se zpracováním značky, nadstandardním web developmentem, až po úspěšné kampaně. Rád pozitivně ovlivňuje a propojuje lidi kolem sebe.

Philipp Roden

Liberecký Inkubator

Více o Philippovi

Philipp Roden leads the Incubator for Entrepreneurs in the Liberec region (Lipo.ink), where he brings a broad set of experiences from the professional services environment. Before setting up Lipo.ink, Philipp led numerous organizational development projects for Jablotron Group, a leading technology conglomerate in the Central and Eastern European region. This included the start-up and dismantling of the group’s strategic advisory firm.

Porotci – ÚSTÍ NAD LABEM – 18. 12. 2019

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Porotci – Plzeň – 19. 12. 2019

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Brzy se dozvíte

Partneři projektu

Organizátor

 

Generální partner

 

Za podpory

Odborní partneři

Právo

Audit a účetnictví

Pod záštitou

Mediální partneři

Chicago partneři

Inovační centra a coworky

Mimoškolní partnerské organizace

Partneři