Náš tým

Pomáháme nápadům růst

Žádný let by se bez posádky neobešel. Naše posádka má roky zkušeností se kterými se ráda podělí.

Naši kapitáni

Martin Vítek

Martin

Jmenuji se Martin Vítek a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Získal jsem řadu zkušeností a přehled díky své spolupráci s významnými partnery a kolegy v USA a České republice. Soutěž a Podnikej vznikla na základě mých zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.
David Friedl

David

Jmenuji se David Friedl a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Mám za sebou mnoho zkušeností v oblasti podnikání a podílím se na chodu několika společností v České republice, které působí v oblasti konzultačních služeb, automotive, ale také například v oblasti balonového létání.

Tým

Bez týmu by to nešlo a letadlo by spadlo.

Mentoři

Mentoři vám pomohou vzlétnout a příliš neuletět.

Porotci

Bez porotců, kteří by udávali směr, bychom daleko nedoletěli.

Partneři

Díky partnerům jsme na runveji. Jsme vděčni za jejich podporu!

Posádka

Tým

Pavla Dostálová

Manažerka

Více o Pavle

Pavla Dostálová je manažerkou Soutěž a Podnikej. Má na starosti veškerou komunikaci se soutěžícími, pedagogy, školami, mentory, partnery, porotci a organizaci finálových událostí. Pavla Dostálová je tu pro vás v případě jakýchkoliv otázek.

Anna Veselá

Koordinátorka

Více o Anně

Hana Stiborová

Marketing

Více o Hance

Hana Stiborová má 7 let zkušeností z vývoje mobilních aplikací a webových řešení ve startupovém i korporátním prostředí. Nyní působí v kontentové kreativní agentuře Wunderman.

Daniel Koch

Webmaster

Karolína Sladková

UX/UI Designer

Více o Karolíně

Karolína Sládková se zaměřuje na vizuální a informační design. S projektem Soutěž a podnikej spolupracuje na vývoji online průvodce soutěží. Karolína strávila dva semestry na univerzitě v Grazu a v Budapešti, kde studovala UX design, typografii a ilustraci. Nyní pracuje na bakalářské práci v ateliéru Vizuální design na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pomáhá organizovat události v budapešťském Impact Hubu.

Veronika Kučerová

Sociální sítě a PR

Viktor Slezák

Fotograf

Více o Viktorovi

Viktor Slezák začal u projektu Soutěž a Podnikej jako stážista. Během prvního ročníku se stal hlavním tvůrcem multimediálního obsahu a zůstává u týmu v pozici fotografa. Avšak mezi jeho další funkce patří zvukařské i organizační činnosti.

Mentoři

Dalibor Pulkert

Outboxers

Více o Daliborovi

Dalibor se pohybuje v digitálních vodách přes 12 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem. Aktuálně je součástí inovačního labu Outboxers, který staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. Nabíjí ho podnikatelská scéna a lidé, kteří se v ní pohybují. Bedlivě sleduje startupovou scénu u nás i v zahraničí.

Filip Mikschik

Startup Jobs

Více o Filipovi

Filip Mikschik založil StartupJobs a pomohl tak se svými kolegy najít práci stovkám lidí, kteří chtějí dělat něco smysluplného. Věří, že by se noví členové týmu měli vybírat podle potenciálu, ne podle toho, jak moc umí vymazlit CV, proto založil Hiri.cz. Baví ho posouvat věci dál a jednou si pořídí malý domeček na pobřeží Skotska.

David Kovalsky

In2Greators s.r.o.

Více o Davidovi

David Kovalský v roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu jako standardní nástroj v sektoru finančního poradenství. Zpětnou vazbu založenou na zkušenostech z podnikání předává v té nejsyrovější formě a bez obalu. Specializuje se na strategické řízení firmy, financí a business development. Jeho klienti od roku 2014 získali desítky milionů kapitálu. Působí v akceleračních programech 100-Day Challenge, Impact First a Social Impact Award kde rád okolí přesvědčuje, že každé rozhodnutí a každý výsledek hraje ve prospěch dosažení stanoveného cíle, pokud se správně uchopí. Miluje tabulky, protože čísla nikdy nelžou.

Nikol Klimajová

CzechInvest

Více o Nikole

Nikol Klimajová pracuje jako vedoucí regionální kanceláře agentury CzechInvest pro Karlovarský kraj. Významnou část pracovní náplně věnuje poradenství mikro, malým i středním podnikatelům v oblastech zahájení podnikání, konzultací podnikatelských záměrů a možností finanční podpory. Nikol dříve pracovala jako projektový manažer a hodnotitel programu Technologie pro začínající podniky v rámci OP PIK.

Tomáš Chmelík

CzechInvest

Více o Tomášovi

Tomáš působí od roku 2014 jako regionální manažer agentury CzechInvest pro Plzeňský kraj, kde se mimo jiné věnuje konzultacím podnikatelských záměrů a poradenství v oblasti nástrojů podpory dalšího rozvoje podniků všech velikostí, včetně těch začínajících. Aktivně též působí v neziskovém sektoru v organizaci Junák, kde se věnuje především fundraisingu a figuruje v řídících funkcích na krajské úrovni.

Pavel Tupec

Programm s.r.o.

Více o Pavlovi

Pavel Tupec vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Má bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví, daní a financí. Aktuálně  pracuje jako ekonom ve společnosti PROGRAMM s.r.o., na částečný úvazek ještě pracuje ve firmě BOR, s.r.o., kde má na starost oblast compliance a řízení projektů. Má zkušenosti se spoluprací s mladými lidmi, v roce 2017 pomáhal jako konzultant studentské firmě LAMcuties, která v soutěži studentských firem pořádané organizací JA Czech obsadila 1. místo.

Jakub Hudec

Středočeské inovační centrum

Více o Jakubovi

Jakub již při studiích na VŠE  pracovat v Agentuře CzechInvest. Byl u znovuzaložení regionální kanceláře CzechInvestu pro Středočeský kraj a Prahu, kterou později vedl jako její ředitel. Poslední rok se v CzechInvestu věnoval podpoře začínajících inovativních firem. Ve Středočeském inovačním centru má na starost kromě řízení Smart Akcelerátoru také například koordinaci činností inovačních platforem nebo komunikaci s partnery k rozvoji inovačního prostředí v kraji.

Jan Sláma

FaceUp Technology

Více o Janovi

Podnikání se začal věnovat ve dvanácti letech. Prošel si obchodem s akciemi, stojí za několika mobilními aplikacemi a s týmem pracoval pro klienty jako CineTube či Toyta. Rozjel a prodal vlastní eshop i začínající startup. Pomáhal s marketingem BVV, Uberu i Janu Muhlfeitovi, který je spolu s dalšími zkušenějšími managery jeho mentorem. Vyhrál několik soutěží, byl vyhlášen Středoškolákem roku 2017. Nyní věnuje většinu času spolecnosti FaceUp Technology, pro kterou získal v 17 letech investici od Jiřího Hlavenky a která bojuje proti šikaně v nekolika státech světa. V ČR se zabývá především rozvojem služby Nenech to být fungující na 1 300 školách.

Radek Miškovský

Creaticom

Více o Radkovi

Radek stojí za projektem Creaticom, tedy kreativní komunitou freelancerů z marketingu spolupracující v s inovativně myslícími vysokoškoláky. Snaží se je podpořit při “prvních krůčcích” do světa praxe. Do Soutěž a Podnikej se rozhodl zapojit, protože i on sám již během studia na SŠ aktivně podnikal a shledává tuto „bezstarostnou dobu“ jako ideální čas pro start podnikání.

Luděk Navrátil

Centrum Grantové Podpory

Více o Luďkovi

Luděk Navrátil se od roku 2010 zabývá oblastí dotačního managementu. Pod značkou CGP (Centrum Grantové Podpory) pomáhá klientům ze soukromého i veřejného sektoru s vyhledáním vhodného dotačního titulu i následnou přípravou a realizací projektů. Řadu projektů vedl z pozice projektového či finančního manažera. Z hlediska projektového řízení se pravidelně vzdělávám a patří mezi certifikované projektové manažery IPMA (International Project Management Association).

Miroslava Richter

Více o Miroslavě

Miroslava Richter se jako OSVČ od roku 2007 zabývá dotačním poradenstvím, zpracováním a realizací dotačních projektů především pro podnikatele. Studovala studovala Obchodní akademii v Jihlavě a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Sbírala zkušenosti, pracovní i osobní, při různých zahraničních pobytech, především v Německu, USA a Rakousku. Před zahájením podnikání pracovala v Jihočeské hospodářské komoře v Českých Budějovicích a poté ve vládní agentuře na podporu exportu CzechTrade v Praze.

Lucie Částková

CoPlay

Více o Lucce

Lucie Částková začala ve třetím ročníku na střední škole podnikat. Vymyslela Společenskou hru Olá, která bourá mezilidské bariéry. S tímto produktem vyhrála několik soutěží jako je i Soutěž a Podnikej.  Přednáší na SŠ, kde se snaží motivovat studenty k větší aktivitě mimo školní povinosti.

Lukáš Rezek

Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o.

Více o Lukášovi

Lukáš Rezek je advokát a partner Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o. a současně rozhodce zapsaný v seznamu vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky. Jako lektor vedl odborné semináře týkající se problematiky nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích pro obce v celé České republice. Externě vyučuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Tomáš Hart

Label de Mimo

Více o Tomášovi

Tomáš Hart je podnikatel, muzikant, a leader. 1.3.2013 založil hudební vydavatelství Label de Mimo (www.demimo.cz) a cca o rok později založil produkční a marketingovou agenturu LDM Production (www.ldmproduction.cz). Tomáš podniká cca 5 let.

Aleš Mareček

Red Hat, Inc.

Více o Alešovi

Jmenuji se Aleš Mareček, pracuji ve spol. Red Hat, Inc. více než 9 let, kde jsem začal jako Quality Engineer v BaseOS QE Security týmu.
Později jsem přešel do Identity Management týmu, zde jsem vedl FreeIPA QE team a zde jsem také nastartoval svoji kariéru manažera. Nyní pracuji na pozici Platform QE Manager a mým každodenním chlebem v Red Hat je práce na Red Hat Enterprise Linux, řízení a koordinace projektů a pracovních skupin, mentorování a koučování, organizování interních a externích konferencí, čí nábor nových kolegů do Red Hat. Působil jsem také jako mentor posledního ročníku iKid.

Zdeňka Vočadlová

STARUPING kurzy

Více o Zdeňce

Zdeňka Vočadlová miluje práci s dětmi a teenagery, a proto se stala lektorkou finančního vzdělávání na školách a každoročně jezdí na dětský tábor. V Praze pořádá Cashflow klub a pro děti a teenagery kurzy Plavba finančním světem, či Nad vlastními plánky. S dalšími podnikateli je v kontaktu prostřednictvím CRM MAKRO, neboť se stará o různé komunikační kanály a výběr zákazníků.

Veronika Šrédlová

Neobyčejný diář

Více o Veronice

Veronika Šrédlová studovala grafický design. Věnuje se copywritingu, píše blog a ráda se učí novým věcem, obvzláště těm kreativním. V 17 letech dostala první podnikatelský nápad a rozhodla se jej zrealizovat. Má za sebou úspěšnou Hithit kampaň a úspěšně jej rozvíjí do dnes.

Martin Marek

CzechInvest

Více o Martinovi

Martin Marek působí v agentuře CzechInvest jako projektový manažer pro Olomoucký kraj. S oblibou se věnuje tématice start-upů a budování příznivého regionálního prostředí pro jejich vznik a rozvoj. Podpora nových nápadů a aktivity nejen u mladých lidí byla náplní jeho práce již v minulosti v rámci několika institucí. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Jan Louda

IBM Česká republika

Více o Honzovi

Honza je netechnický nadšenec do všeho technologického, co funguje. Rád provádí lidi inovačními workshopy, organizuje Hackathony, designuje vzdělávací programy pro školy. Sám se tím neustále učí a to ho naplňuje. Pracuje ve společnosti IBM, kde spoluvytvářel Design Chapter – jednotku, která poskytuje konzultace a služby v oblasti UX a Enterprise Design Thinkingu.

Pavol Hejný

Hejného metoda

Více o Pavlovi

Pavol Hejný je tvůrce a vývojář mnoha technologických aplikací. Věří, že pomocí spojení správných lidí, myšlenek a technologií se dá naše společnost velmi efektivně posunout dál. Proto si myslí, že zapojení se do Soutěž a podnikej jako mentor dává obrovský smysl. Pracoval na mnoha projektech od tvorby her až po práci s daty. V současnosti vyvíjí elektronické učebnice matematiky.

Pavel Urban

MarketSoul

Více o Pavlovi

Pavel je velký milovník Zlína a samozřejmě principů Tomáše Bati. I z toho důvodu vybral Zlín jako základnu svých podnikatelských aktivit. Mezi jeho aktivity patří digitální agentura MarketSoul a technologická firma FAIRAIR. V podnikání se řídí mottem: “Nikoliv síla, ale vytrvalost vykonala největší věci.

Pavel Komárek

Inspirace Výživou

Více o Pavlovi

Pavel Komárek za svou oblíbenou činnost označuje inspiraci druhých. Strávil více jak deset let koučováním a konzultacemi start-upů. Nyní se zabývá především projektem Muzespodnikat.cz, který inspiruje mladistvé v České republice k nastartování vlastního podnikání. Současně vlastní veganskou restauraci Inspirace v Praze Kobylisích a asistuje své manželce s růstem kliniky Čínské medicíny Inspirita.

Daniel Koch

Vesmírné kuře

Více o Danovi

Maxim Kozlov

iflix

Více o Maxovi

Maxim je výhercem 2 Startup Weekendů, kde následně figuruje jako mentor i organizátor. Nyní rozvíjí svůj startup TRIKO, the life-saving t-shirt. Pomocí marketingu, kde má obsáhlé vzdělání, mimo jiné z Digisemestru, pracuje na mnohých projektech a startupech, kterým pomáhá růst.

Martin Řežábek

Fresh & Fun Catering s.r.o.

Více o Martinovi

Martin se již 3 roky pohybuje ve světě byznysu. Svou první firmu založil v 19 letech. Po celou dobu se převážně pohybuje v oblasti eventů. Založil ale také cateringovou firmu a jako první v Čechách představil tisk na kávu.

Petr Mandík

Happyend

Více o Petrovi

Petr is specialist for startups, helping them to find out who their ideal customers really are and how to build the whole startup around them. He likes to work with data and proven facts rather than assumptions and thoughts. Petr is a mentor at Google Launchpad, Czech Invest and ESA BIC.

Adam Joura

CzechInvest

Více o Adamovi

Adam Joura zastává pozici ředitele regionální agentury CzechInvest v Jihlavě.

Martina Váchová

CzechInvest

Více o Martině

Martina působí jako regionální projektová manažerka agentury CzechInvest pro Kraj Vysočina, kde se mimo jiné věnuje poradenství a konzultacím možností podpory podnikání pro malé a střední podniky a začínající podnikatele. Dále podniká v oblasti jazykové výuky – příprava, realizace a lektorování kurzů angličtiny pro firemní klientelu i veřejnost.

Jan Emler

Doller

Více o Honzovi

Honza společně se svým kamarádem Jiřím Doležalem stvořili nedatovaný diář Doller, který se stal hitem nejen mezi mladými lidmi.

Michal Rejmon

Creaticon

Více o Michalovi

Podnikání se věnuje od 15 let, kdy poprvé prezentoval svůj business plán velkým investorům. Prošel si řadou zkušeností a pozic, od kreativních, jako fotografie, přes business development až po obchod a marketing, u kterých zůstal. Je spolumajitelem netradiční marketingové agentury Creaticom a má za sebou pozici marketingového manažera ve WBTCB.

Jiří Rudolf

OK4Inovace

Více o Jiřím

Jiří Rudolf pracuje jako projektový manažer ve společnosti OK4inovace, která podporuje vznik, rozvoj a komerční uplatnění inovací vytvářených ve firmách i výzkumných institucích.

Matěj Slezák

Localgrapher

Více o Matějovi

Matěj založil a řídí online platformu Localgrapher.com, která propojuje fotografy a kameramany s klienty na pěti kontinentech. Spolupracuje se stovkami fotografů po celém světě, služby poskytuje nadnárodním korporacím i jednotlivcům. Matěj bude užitečným rádcem především projektům z online prostředí a také projektům, které mají přesah do audiovizuální a umělecké sféry.

David Špunar

FaceUp Technology

Více o Davidovi

S podnikáním začal ve 13 letech na gymnáziu, kde se spolužáky vytvářel mobilní aplikace, které používalo více jak sto tisíc uživatelů. Vedl vývojářské studio, které tvořilo pro klienty jako je Nikon či slovenská Toyota. Od roku 2017 se věnuje startupu FaceUp.com, který již prošel druhým investičním kolem a jeho softwarové řešení anonymní online schránky důvěry používá každá čtvrtá škola v České republice. Se startupem expanduje i do zahraničí, aktuálně je již na všech kontinentech a má obchodní zastoupení ve více než 10 zemích.

Pavel Bartoš

Happyend Agency

Více o Pavlovi

Pavel je spoluzakladatel agentury Happyend. Agentury pomáhající startupům dostat se od nápadu až na trh a tam prorazit skrze marketingový přístup.

Tomáš Fojtů

Vesmírné kuře

Dominik Pecháč

CARWORX

Více o Dominikovi

Dominik se stal jednatelem společnosti CARWORX, která zajišťuje servis výpočetní techniky založený na individuálním přístupu ke každé opravě a nalezení ideálního řešení.

Tadeáš Kapic

Butono

Markéta Chrzová

Credo Ventures

Více o Markétě

Během studia MBA na Harvard Business School v Bostonu se Markéta připojila ke Credo Ventures na letní stáž v roce 2018. Před odchodem do USA byla konzultantkou společnosti McKinsey & Company v Praze. Markéta získala tituly v Londýně u Queen Mary a LSE. Velmi ráda sportuje, a věnuje se předvším jízdě na koni, squashi a volejbalu.

Tomáš Tazlár

CzechInvest

Více o Tomášovi

Tomáš Tázlar pracuje jako regionální projektový manažer agentury CzechInvest pro Královéhradecký kraj. Významnou část pracovní náplně věnuje poradenství mikro, malým i středním podnikatelům v oblastech zahájení podnikání, konzultací podnikatelských záměrů a možností finanční podpory. Zároveň působí jako exportní konzultant agentury CzechTrade a pomáhá menším firmám se vstupem na zahraniční trhy.

Jan Mašek

CzechInvest

Robin Langer

P-PINK

Více o Robinovi

První pracovní zkušenost zažil Robin, když mu bylo 5 let a vydělal si 8 korun za vykopání kyblíku brambor. Od té doby nasbíral bezpočet pracovních zkušeností od archeologických vykopávek, přes řízení pro VIP klienty až po šéfování internetovému obchodu. V současnosti Robin pomáhá v P-PINK začínajícím podnikatelům při rozjezdu jejich byznysu.

Alena Danielová

MSIC

Více o Aleně

Zkušený personální manažer s posláním rozvíjet lidský potenciál. V současné době pracuje jako Project Developer ve firmě Moravskoslezské inovační centrum v Ostravě. Svou HR kariéru budovala ve firmě Walmark v Třinci a Bosch Termotechnika v Krnově.

Martin Jurek

MSIC

Více o Martinovi

Martin se v Moravskoslezském inovační centru zabývá především konzultacemi a přípravou projektů pro automatizaci procesů a výroby malých a středních firem.

Jaroslav Procházka

Simplyit.cloud

Více o Jaroslavovi

Jaroslav se společně s firmami a jejich lídry snaží budovat agilní a inovační kulturu tam, kde to dává smysl a kde jsou tomu lidé nakloněni. Zkušenosti sbíral přes 15 let v různých rolích (od vývojáře, přes projekťáka a produkťáka až po agilního kouče) v inovačních a agilních projektech a transformacích v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Jeho přístup je hodně o spolutvorbě s týmy, koučování, mentoringu, stínování, hrách a simulacích.

 Spoluzaložil podnikatelský inkubátor, je mentorem v dalších inkubátorech a soutěžích a podnikatelské aktivity organizoval i pro studenty vysokých škol v Ostravě. Spoluvlastní dva startupy QuickJOBS a SimplyIT.cloud, kde se podílí na vedení týmů, vývoji a směřování produktů, strategii a marketingu.

Protože rád sdílí své zkušenosti, spolupořádal a vytvářel konference Kvalita ve vzdělávání, HRin, People inAgile, Product inAgile či Ostravský TEDx. O zkušenosti se rád dělí i v knihách, e-knihách a článcích na svém blogu www.differ.cz, občas i na konferencích, či dříve také jako garant pisatel a barista skvělého projektu HRkavarna.cz.

Petr Podlešák

Více o Petrovi

Petr je freelancer, který se věnuje copywritingu, moderování a také školení firemních týmů i jednotlivců.

Tomáš Zedníček

Micro:la

Více o Tomášovi

Tomáš Zedníček je zakladatelem Nadačního fondu micro:la, která má za cíl podpořit technologické vzdělávání v České republice prostřednictvím propagace mikropočítačů BBC micro:bit a s tím související podpory.

Milan Soukup

Tadeáš Kula

Reknihy

Více o Tadeášovi

Tadeáš se po dokončení SŠ věnoval projektům ve vzdělávání jako ProSpolužáky, NenechToBýt a celkově má velmi dobrý přehled o vzdělávání nejen veřejném, ale i osobním. S největší pravděpodobností ho zaujmou projekty, které chtějí zlepšit úroveň vzdělávání v Česku nebo cokoli s knížkami (založil Reknihy) a cestováním (spoluzaložil Cestolidi), protože tomu všemu se teď Tadeáš věnuje. Ve svých 13 letech Tadeáš také začal s tvorbou webových stránek a po 9 letech praxe je tak schopný pomoci i s webovou prezentací projektu.

Tomáš Schwarz

Soulmates

Více o Tomášovi

Tomáš Schwarz se věnuje online marketingu přes 10 let, v současné chvíli pomáhá naplňovat cíle a sny agenturám a klientům jako performance marketingový stratég. Spravuje měsíčně miliónové reklamní rozpočty napříč EU a USA. Pokud není online, tak pravděpodobně pilotuje a nemá signál.

Jan Faltys

Freshency

Více o Janovi

Jan je členem týmu marketingové agentury Freshency.

Petr Kopeček

CzechInvest

Více o Petrovi

Petr je nadšenec do nových technologií a ekologických řešení. Tři roky spolupracuje s podnikatelským inkubátorem České zemědělské univerzity Point One, kde se mimo copywritingu věnuje podpoře místní komunity. V CzechInvestu pracuje v oddělení internacionalizace startupů, kde pomáhá společnostem s expanzí na zahraniční trhy. Profesně se před prací v CzechInvestu věnoval marketingu. Vystudoval mezinárodní vztahy a udržitelný rozvoj. Je vášnivým cestovatelem, milovníkem jídla, čtení, politiky, ekologie, seriálů a těch internetů. Nenechá si uniknout žádné zprávy z českého startupového světa a vždy má připravený dobrý tip na nějakou zajímavost nebo technologickou novinku.

Martin Schreiber

Parknito

Více o Martinovi

Martin nedávno založil firmu Parknito, se kterou by rád usnadnil pronájem parkovacích míst a digitalizoval drobné parkoviště. Tedy něco jako Airbnb pro parkování. Úspěšně se účastnil několika Startup Weekendů po celé ČR.

Karolína Krámková

CzechInvest

Více o Karolíně

Karolína pracuje na oddělení podpory internacionalizace startupů v agentuře CzechInvest již druhým rokem. Za dobu strávenou v CzechInvestu pracovala už s několika desítkami startupů, který se potýkaly především s úskalím zahraniční expanze a doprovázela je na cestě za získáním prvního zákazníka, hledáním investora nebo osvojením si perfektní prezentace. Zkušenosti získala jak od tuzemských mentorů, tak zahraničních a je připravena tyto zkušenosti předávat dalším projektům s vysokým potenciálem komercionalizace. V agentuře má na starosti program CzechAccelerator, jehož nedílnou součástí je hunting startupů, marketing programu přes zajištění jeho celkové realizace až po sběr výstupních dat.

Aleš Smetana

BRIDGE 714

Více o Alešovi

Aleš Smetana podporuje mladé IT talenty, spolupracuje s vedoucími specialisty a obchoduje se společnostmi využívajícími moderní technologie. Krom těchto aktivit založil BRIDGE714, což je centrum pro inovace a rovnováhu mezi prací a životem se sídlem v Mostě.

Antonín Ferdan

Lipo.ink

Více o Antonínovi

Antonín je podnikatel, mentor, kouč a tvůrce nápadů. Krom těchto aktivit je také členem Lipo.ink, kde v současné době pracuje na podpoře inovačního procesu v malých a středních podnicích.

Tomáš Vojkůvka

Creative Clown

Více o Tomášovi

Tomáš se poprvé k podnikání dostal už na střední škole v rámci programu JA Czech Studetská firma roku. S produktem HeadPad se mu podařilo zvítězit v českém kole a dokonce jsme reprezentovali ČR na veletrzích v Madrinu a v Lucernu. To ho inspirovalo a od té doby věděl, že se chce v životě věnovat podnikání a budovat tak něco vlastního, mít svůj produkt a tvořit nějakou vlastní hodnotu. Proto v roce 2018 založil v Ostravě značku Creative Clown. Jeho polečnost se zabývá audiovizuální tvorbou – živá vysílání, firemní videa, reklamní spoty, produktové fotografie atd. Za dobu fungování se mohou pyšnit takovými klienty, jako jsou třeba festivaly Colours Of Ostrava; Beats for Love nebo značky jako ING, BeWooden, Cokafe, Remoska, Bekaert, Socialbakers, město Ostrava nebo Moravskoslezský kraj. Za dobu podnikání Tomáš získal spoustu zkušeností, jak s tvorbou byznys plánů nebo jednáním s velkými klienty, tak třeba se strategickým marketingem. A protože základ těchto znalostí vznikl už na střední škole ve “studentské firmě”, rád je nyní předá dalším nadšencům.

Ondřej Čejka

Czechitas

Více o Ondřejovi

Ondřej je ve společnosti Czechitas odpovědný za regionální rozvoj, růst stávajících odvětví a možné otevření nových.

Anna Hight

CzechInvest

Více o Aně

Anna je již druhým rokem součástí týmu podpory startupů v agentuře CzechInvest, kde má na starosti program CzechAccelerator. Za tu dobu měla možnost pracovat s desítkami českých nadějných firem, a to zejména v oblasti zahraniční expanze. Soustředí se hlavně na společnosti mířící na trhy Spojených států a Jihovýchodní Asie. Před CzechInvestem se podílela na inovační agendě a spolupráci se startupy UNICEFu v Kambodži. Zkušenosti získala jak od tuzemských, tak zahraničních expertů a je připravena tyto zkušenosti předávat dalším motivovaným startupistům.

Martin Buchar

Nadační fond Dar zraku

Více o Martinovi

Martin Buchar je ředitelem Nadačního fondu Dar zraku.

Lukáš Černý

CzechInvest

Více o Lukášovi

Lukáš zastává pozici regionálního projektového manažera v CzechInvest pro Prahu a Středočeský kraj.

Libor Hoření

Dobrokáva

Více o Liborovi

Libor Hoření je mladý podnikatel (28 let), absolvent Newton College v Brně, který v 17ti letech založil internetovou kuchařku Toprecepty.cz, podle které dnes vaří přes 2,5 milionu lidí za měsíc. Založil také pojízdnou kavárnu v Brně, kde se neplatí penězi, ale dobrým skutkem a aktuálně se nejvíce věnuje mobilní aplikaci Nesnězeno, která bojuje proti plýtvání jídlem.

Andrea Tkačuková

Foreigners.cz

Více o Andree

Andrea Tkačuková v roce 2009 spoluzaložila agenturu Foreigners, která se stará o to, aby se cizinci v České republice cítili jako doma. Ze své pozice CEO firmy vede Andrea více než 40 členný tým, rozmístěný v šesti českých městech, s tím, že ke svým lidem přistupuje jako k rovnocenným partnerům, dbá na jejich osobní rozvoj i profesní růst. Kromě toho je mentorkou komunity Podnikni to, přednáší pro studenty středních škol pod hlavičkou projektu Můžeš podnikat a stíhá být aktivní na sociálních sítích, kde sdílí svoji snahu vyvážit nebo i propojit osobní a pracovní život.

Jiří Hofrichter

Kvikymart

Ivana Chlubná

JIC

Více o Ivaně

Ivana pět let působila v oblasti marketingu a komunikace a připravovala kampaně pro české i zahraniční klienty. Nyní se v JIC věnuje podpoře studentů a jejich podnikatelských nápadů. Ve volném čase nezahálí a zkouší rozjet vlastní oděvní značku.

Petr Ferschmann

Dativery

Více o Petrovi

Petr před třemi lety založil Dativery, což je webová integrační platforma, která umožňuje propojit cloudové aplikace dohromady jako jednu aplikaci all-in-one.

Hana Púllová

Více o Haně

Hana Púllová je spoluzakladatelkou společnosti Jobs 2030, která se zaměřuje na aktivaci vnitřních zdrojů jednotlivců i týmů.

Olesja Lancevská

TIC Zlín

Více o Olesje

Olesja Lancevská patří do týmu Technologického inovačního centra Zlín, kde je koordinátorkou projektu Můj první milion.

Michal Novák

Bandzone

Petra Benešová

Více o Petře

Petra Benešová je krom copywritingu, lektorování, tvorby marketingových kampaní a PR i expertka na obchod a marketing pro sociální podniky a také manažerkou projektu v Nadačním fondu Řemeslo pomáhá.

Roman Werner

Dev: Guerilla

Více o Romanovi

Roman Werner je podnikatel, inovátor a spolumajitel softwareové firmy. V současnou chvíli pracující na Health & Med Tech výzkumu.

Petra Králíková

CzechInvest

Více o Petře

Pracuje v CzechInvestu a řídí finance na odboru start-upů. Ve světě podnikání a byznysu, se zaměřením na finance, se pohybuje už od vysoké školy a ráda by touto formou předala své znalosti dále. Mimo jiné má zkušenosti i s lektorskou činností (dokonce úplně mimo můj obor) a v kontaktu se středoškoláky je tím pádem celkem často.

Dušan Tripal

TRIPET

Více o Dušanovi

Dušan působil jako vedoucí nákupu ve velké firmě a tam poznal, že každá firma má nepohyblivé zásoby. Poté, když se stal OSVČ, začal zprostředkovávat prodej těchto zásob. Postupem času zjistil, že všechny firmy mají ve svých “pomníčcích” kartonové materiály (krabice, proklady) a začal se specilizovat na tento sortiment. Dnes jeho firma dokáže nejen přeprodávat, ale i zpracovat a zužitkovat i použitou kartonáž, což již není odpadové, ale přímo oběhové hospodaření, kdy odpad z jedné firmy slouží jako přímá vstupní surovina v jiné firmě bez další úpravy.

Barbora Zemanová

JIC

Více o Barboře

Do JIC nastoupila před půl rokem a pomáhá především lidem, kteří jsou v podnikání úplně na začátku, mají nějaký nápad a neví jak začít. Stará se rovněž o komunitu klientů JIC. Organizuje akce, kde se podnikatelé mohou potkávat a sdílet zkušenosti. Před JIC pracovala v Kiwi.com, kde začala, když ještě v tehdejším Skypickeru bylo asi 40 zaměstnanců. Pracovala jako lektor a zaučovala nové i stávající zaměstnance. Poté se posunula na pozici projektového manažera pro mobilní aplikaci Kiwi.com.

Eliška Divoká

JIC

Více o Elišce

Eliška pracuje v Jihomoravském inovačním centru, kde konzultuje začínající podnikatele/startupy. Dříve pracovala jako vedoucí marketingu ve startupu Oscar Senior, jemuž pomohla vyrůst ve startup s uživateli ve více než 80 zemích světa. Eliška reprezentovala Oscar Senior na mnoha zahraničních konferencích a také se zúčastnila osmiměsíčního programu Google for Startups ve Varšavě. 

Petr Konečný

TIC Zlín

Více o Petrovi

Působí v Technologickém inovačním centru (Zlín), kde má na starosti řízení podnikatelského inkubátoru a aktivit na podporu start-upů. Více než 12 let se věnuje konzultační činnosti a mentoringu. Má zkušenosti s přípravou business modelů a podnikatelských plánů.

Petr Balej

Transform s.r.o

Více o Petrovi

Petr Balej je ředitel ve společnosti Transform&Partners s.r.o.

Antonín Slezáček

Itify

Více o Antonínovi

Antonín je spoluzakladatelem společnosti Itify, která se řídí motem: “Naší radostí je vyvíjet software, který pomáhá lidem.”

Jan Hicl

S9Y

Více o Janovi

Jan Hicl sbíral své pracovní zkušenosti ve společnosti Socialbakers a stojí za vznikem softwarové společnosti S9Y

Marek Hubka

MOL Česká republika

Více o Markovi

Marek Hubka pracuje ve společnosti MOL Česká republika.

Marek Podlaha

Salve Finance

Více o Markovi

Marek Podlaha je manažerem ve společnosti Salve Finance.

David Pokorný

OLC Systems

Více o Davidovi

David Pokorný řídí malou společnost v oblasti informačních technologií, která se zabývá vývojem aplikací v PHP, Python, Transact SQL, HTML, Visual Foxpro a Javascriptu.

Lubomír Hartman

M.K.R. Plus

Více o Lubomírovi

Lubomír Hartman je již více než 8 let generálním ředitelem společnosti M.K.R. Plus, která je největším českým výrobcem pružin / pružících komponentů pro výrobu nábytku.

Libor Blaháček

Vašíček – pekařství a cukrářství

Více o Liborovi

Libor Blaháček zastává post vedoucího obchodního oddělení v tradiční společnosti Vašíček – pekařství a cukrářství.

Martin Pospíšil

LIBLI

Více o Martinovi

Martin je součástí týmu společnosti LIBLI, která nabízí ty nejlepší technologie, řešení a inovace v oblasti poskytování internetu.

Miroslav Londýn

JIC

Více o Miroslavovi

Miroslav je součástí týmu manažerů Jihomoravského inovačního centra, kde má na starosti služby pro začínající podnikatele a startupy.

Veronika Rejšková

JIC

Experti

Otomar Sláma

Charles University Innovations Prague s.r.o. (CUIP)

Více o Otomarovi

Otomar je ředitelem dceřiné společnosti Univerzity Karlovy, která byla založena za účelem komercializace výsledků vědy a výzkumu. Pomáhá tedy přenášet znalosti a technologie z akademické půdy do praxe. Zaroven jiz roky sam podnika a zamestnava radu lidi. Je drzitelem mezinarodni certifikace projektoveho managementu.

Jarmila Kowolowská

Grason

Petr Pščolka

Accenture

Martin Bodocký

Nation 1 Fund

Marian Fury

ZARAGUZA

Pavel Jiránek

Credo Ventures

Irena Ošťádalová

Impact Hub

Ondřej Lesa

Krea.tiff

Zdeněk Blažek

OutdoorTrip

Více o Zdeňkovi

Zdeněk je spoluzakladatelem a CEO největšího českého online agregátoru na venkovní zážitky s globálními ambicemi. Má několikaleté zkušenosti se strategickým marketingem a agilním řízením (SCRUM certifikace) tuzemských i zahraničních projektů. V roce 2015 získal v České reupublice ocenění Czech Marketing Awards se zaměřením na 360° marketing. Je velkým fandou startupů i geek komunity.

Radim Bzura

R2 Consulting s.r.o.

Robert Sovík

USA Sport & Study

David Kovalsky

In2Greators s.r.o.

Více o Davidovi

David Kovalský v roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu jako standardní nástroj v sektoru finančního poradenství. Zpětnou vazbu založenou na zkušenostech z podnikání předává v té nejsyrovější formě a bez obalu. Specializuje se na strategické řízení firmy, financí a business development. Jeho klienti od roku 2014 získali desítky milionů kapitálu. Působí v akceleračních programech 100-Day Challenge, Impact First a Social Impact Award kde rád okolí přesvědčuje, že každé rozhodnutí a každý výsledek hraje ve prospěch dosažení stanoveného cíle, pokud se správně uchopí. Miluje tabulky, protože čísla nikdy nelžou.

Porotci – REPUBLIKOVÉ FINÁLE – 24. 1. 2020

Marian Fury

ZARAGUZA

Více o Marianovi

Marian Fury je CEO strategicko-kreatívní agentury Zaraguza CZ. Zaraguza CZ vytváří pro svoje klienty kompletní komunikační ekosystémy spojující online s offlinem. Buduje komunikační crossplatform řešení, které jsou nejen kreativní, ale zároveň klientům prinášejí výsledky.

Petr Šíma

Depo Ventures

Více o Petrovi

Petr Šíma ještě jako student Vysoké školy ekonomické, v roce 1991, byl spoluzakladatel investiční společnosti a investičního privatizační fondu. V roce 1993 založil poradenskou firmu zaměřenou na SME. Specializoval se na oceňování a M&A poradenství. V průběhu 25 let stál z pozice poradce u vzniku i zániku mnoha společností. V roce 2017 založil DEPO VENTURES, firmu, která pomáhá startupům získat investory a investorům najít zajímavé projekty. DEPO řídí Angel fond a Angel network.

Tomáš Hülle

European Centre for Career Education

Více o Tomášovi

Tomáš je zakladatelem European Centre for Career Education (www.eccedu.org) a Prezidentem Czech China Entrepreneurs Forum (www.ccef.cz). Již dříve vystřídal několik manařerských a vedoucích pozic ve firmách zaměřených na investice, vzdělávání, nemovitosti či žurnalistiku. Tomáš vedle toho přednáší na Institutu ekonomických studií Karlovy univerzity, ale měl možnost krátce přednášet i např. na Oxford university, London School of Economics, Peking university, Tsinghua university nebo Arizona State university. Vedle podnikání je Tomáš současně přispěvovatelem v médiích a již dříve se podílel na přípravě několika knih či odborných skupinách United Nations.

Pavlína Louženská

#HolkyzMarketingu

Více o Pavlíně

Pavlína Louženská má podle spousty mladých žen, které pracují v marketingu nebo v médiích, kariéru snů. Studovala anglistiku a amerikanistiku, ale namísto překladatelství zamířila na pozici ředitelky marketingu jedné z renomovaných poradenských agentur pro online marketing, posléze v ZOOTu šéfovala velkému týmu lidí. Ona sama přesto říká, že žádná z nás by s ní určitě měnit nechtěla. Moc dobře totiž ví, co znamená obětovat práci soukromý život nebo zdraví.

Meng Ting Shi

Google CZ

Více o Meng

Meng je markeťačka s dobrodružnou srdcí a zvídavou hlavou. Věnuje se přes 8 let marketingu, prošla malými podniky i vlastním podnikáním až do Heinekenu, kde měla na starosti strategický řízení značek a do Googlu, kde vede B2B program Google Partners v Česku, dříve Grow with Google pro EMEA. Kromě marketingu ji dost baví (sebe)vzdělávání a ráda se nechává obklopovat chytrými a inspirativními lidmi, proto se již několik let věnuje organizování Tedxu a je v alumna Aspen Young Leaders Programu.

Porotci – ZLÍN – 9. 12. 2019

Ondřej Lesa

krea.tiff

Lukáš Lauman

Backstage Agency

Jiří Doležal

Universy

Více o Jiřím

Jiří je spoluzakladatel projektu motivačního diáře DOLLER, doktorand oboru Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a zakladatel vzdělávací platformy Universy. Během studií působil v akademickém senátu, účastnil se studentských i vědeckých soutěží, stáží u nás i v zahraničí, což dalo vzniknout jeho nezorganizovanosti. Uvědomil si, jak klíčové je být nastaven na celoživotní vzdělávání, znát sebe, mít dobrou sebeorganizaci, disciplínu a zároveň umět se zastavit a načerpat novou energii. Založil proto společnost Universy, která si klade za cíl vzdělávat a šířit moderní dovednosti v digitální době.

Porotci – OSTRAVA – 10. 12. 2019

Alena Danielová

MSIC

Lukáš Oramus

MSIC

Matěj Kastner

ProRocketeers

Porotci – OLOMOUC – 11. 12. 2019

Radim Kašpar

OHK Olomouc

Více o Radimovi

Radim Kašpar pracuje jako ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc a ve své činnosti urputně hájí zájmy podnikatelů. Je hrdým absolventem Univerzity Palackého v Olomouci. Již během vysokoškolského studia navázal spolupráci s renomovanou agenturou Ogilvy Public Relations, kde zdokonaloval své dovednosti zejména v oblasti PR a marketingu. Poté působil jako ředitel olomoucké marketingové agentury. Ve své profesní činnosti čerpal praxi také z přípravy a realizace evropských projektů a koordinace podnikatelského klubu Business for Breakfast. V neposlední řadě za ním stojí mnoho desítek zrealizovaných odborných seminářů a vzdělávacích konferencí. Pravidelně se objevuje jako porotce či mentor v projektech zaměřujících se na svět start-upů a podporu podnikavosti nejen u mladých lidí.

Jan Havránek

Otoč kelímek

Více o Janovi

Autor projektu Otoč kelímek a Otoč misku – českých systému vratných obalů na jídlo a nápoje s více než 350 partnery. Zabývá se udržitelností v segmentu HORECA a dovozem zajímavých vín z celého světa. 

Martin Kučera

JuiceUP

Více o Martinovi

Martin vystudoval psychologii a tělesnou výchovu na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde na čas zakotvil jako projektový manažer několika evropských projektů. Po odchodu z akademické půdy podnikal v oblasti PR a marketingu. Je spoluzakladatelem a vedoucím úspěšné regionální neziskové organizace. Pravidelně organizuje vyhledávané sportovní a společenské eventy. Aktivní triatlonista a cestovatel. Milovník gastronomie a chvil strávených ve společnosti rodiny a přátel.

Porotci – BRNO – 12. 12. 2019

Jakub Bůšek

Jihomoravské inovační centrum

Tomáš Jízdný

Rozjízdný

Více o Tomášovi

Tomáš začal podnikat už při studiu ve svých 20 letech. Pomáhal nadějným studentům vycestovat a studovat na zahraničních středních školách v USA a Kanadě v rámci vzdělávací agentury, kterou s dalším spoluzakladatelem vybudovali.

Na podzim 2018 se Tomáš začal věnovat novým projektům. Založil vzdělávací platformu Education.cz, díky které chce pomoci studentům najít cestu ke vzdělání na zahraničních univerzitách.

Věří, že díky vybudování strategických projektů se dokáže zasadit o výraznější změnu školství i u nás v České republice. Je spolumajitelem Střední pedagogické školy Futurum a v rámci platformy Rozjízdný podporuje i další projekty, které se týkají vzdělávání. Zařadil se tak mezi nejmladší angel investory v České republice. V roce 2018 se také umístil ve výběrovém žebříčku Forbes 30 pod 30.

Denis Sedlák

Air Ventures

Více o Denisovi
Denis vyštudoval Business Management v Paríži. Pracuje ako Startup Hunter pre Venture kapitálový fond AirVentures , ktorý investuje do Startupov a inovácií v regióne sttrednej Európy. Je tiež vášnivý cestovateľ a nadšenec pre vesmír.

Porotci – Východní Čechy – 13. 12. 2019

Petra Srdínková

P-PINK

Více o Petře

Petra Srdínková vystudovala obor Mezinárodní vztahy a v praxi se dlouhodobě věnuje tématu EU a regionálního rozvoje. V minulosti působila v oblasti podpory veřejně prospěšných projektů Pardubického kraje z evropských dotací (renovace silnic, škol, nemocnic…) a vzdělávacích projektů. V současné době pracuje v Pardubickém podnikatelském inkubátoru, kde se věnuje podpoře místní podnikatelské sféry a rozvoji podnikatelského prostředí v Pardubicích a Pardubickém kraji.

Prokop Alex

USKUPENÍ TESLA z.s.

Eva Malinová

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje

Porotci – Praha #1 – 16. 12. 2019

Karel Drašnar

BrandCloud

Jakub Kočí

Havas

Více o Jakubovi

Jakub je strategickým plánovačem v agentuře Havas. Zabývá se budováním značek, tvorbou komunikačních plánů a strategií napříč komunikačními kanály. Jako stratég  působí již 10 let a pracoval na značkách jako České dráhy, Moneta Money Bank, T-mobile, Škoda Auto, Amundsen, Fernet, a řadě dalších.

Dan Tržil

Proti Proudu

Více o Danovi

Dan se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR. Podcasty měly zásadní vliv na jeho život, a proto se je snaží představit více lidem. Produkuje úspěšný podcast Proti Proudu a Na vlně podnikání. Zároveň produkuje podcasty pro klienty jako Red Bull, Česká spořitelna nebo Keboola a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA.

Porotci – PRAHA #2 – 17. 12. 2019

Tomáš Burka

Wunderman Thompson

Více o Tomášovi

Tomáš začal pracovat v reklamním průmyslu hned po škole a i dnes tvrdí, že jeho práce je zároveň i jeho koníček. Do práce tedy chodí rád:) Začínal v agentuře organizující eventy a sales proma, pak několik let zkoušel prorazit se svojí malou agenturkou. Když zjistil, že bez geniálního nápadu nezbohatne (a ten nápad nemá dodnes…), tak začal pracovat v agentuře zaměřené na přímou komunikaci. Nyní vede tým, který vymýšlí a realizuje komunikační kampaně pro několik významných společností etablovaných na českém i evropském trhu.

Zuzana Maderová

Status Quack

Více o Zuzaně

Zuzanu charakterizuje spousta věcí a mezi nimi následující:

  • medzinárodná skúsenosť vo vedení AIESEC Slovensko
  • 3+ rokov sa venujem business developmentu a expanziám slovenských a českých start-upov v rámci krajín EU
  • Momentálne pracujem na expanzii ČR firmy do USA, kvôli čomu na pár mesiacov sťahujem do San Francisca
  • organizovanie hackatonov Startup Weekend a začiatok iniciatívy Startovaní.cz
  • vlastné dizajnové a prototypovacie štúdio Status Quack

Pavel Přikryl

Opero

Více o Pavlovi

Pavel Přikryl se aktuálně věnuje zejména rozvoji projektu Opero, pražského centra pro podnikatele a společenské a vzdělávací události. Vedle toho vede poradenský butik GROWTHGARAGE, zaměřený na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů, a fond zaměřený na financování startupů Fazole Ventures. V minulosti působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. Vedle profesní dráhy stíhá řadu dalších zájmů. V akademické sféře stihl doktorát z mezinárodních studií na Univerzitě Karlově, pozici Fulbright Visiting Scholar na George Washington University, publikaci knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích.

Porotci – ÚSTÍ NAD LABEM – 18. 12. 2019

Martin Mata

Inovační centrum Ústeckého kraje

Jana Hodboďová

Vodafone Nápad roku

Tomáš Holub

Adler

Více o Tomášovi

Tomáš se považuje za ústeckého patriota, vystudoval zde magisterské studium ekonomické fakulty při Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Následně jeho kroky směřovaly do menších firem, kde pracoval na pozici projektového manažera se zaměřením na dotační poradenství v rámci infrastrukturních a vzdělávacích projektů s finanční podporou EU.

Nyní je 4. rokem na pozici projektového manažera v týmu Inovací společnosti ADLER Czech a.s. Od počátku svého působení v ADLERu se věnuje primárně projektovému a procesnímu řízení. Úspěšně vedl nebo byl členem týmu řady projektů se silnou orientací do IT – Intranet, Business Intelligence, Business aplikace a jiné.

Porotci – Plzeň – 19. 12. 2019

Pavel König

Nvias

Filip Soukup

BoostUp ZČU

Více o Filipovi

Filip je v rámci své kariéry zaměřen hlavně na oblast obchodu, kde působí od svých 18 let. Prošel si odvětvími retailového obchodu B2B, D2D, Telesales, ale i složkami B2B. Poslední rok a půl Filip strávil na ZČU v Plzni, kde vytvořil projekt na podporu podnikavosti studentů, který má za cíl pomáhat mladým lidem k cestě za jejich projekty a podnikáním.

Martin Žatkovič

Seznam

Partneři projektu

Organizátor

Hlavní partneři

Odborní partneři

Právo

Marketing a komunikace

Partneři

Mediální partneři

Inovační centra a coworky

Pod záštitou