Přemýšlel jsi, co se stane po tom, až se do soutěže přihlásíš? Nevíš, co tě čeká?

To je pochopitelné! Proto ti přinášíme krátkého průvodce Soutěž a Podnikej, který ti pomůže poznat tvou cestu od nápadu až k opravdovému podnikání. Společně si projdeme celý proces toho, jak soutěž probíhá, s kým se v ní můžeš setkat a jaké zajímavé ceny na tebe čekají.

Tak jdeme na to!

 

1. Chce to nápad!

Ano, pro začátek je potřeba nějaký ten skvělý nápad. Může se to zdát jako ta nejtěžší část, ale vůbec není. S chytrou hlavou a dobrým týmem jde všechno! Soutěžit můžete v týmech o dvou až třech členech, ale pokud si troufáš, můžeš i jako jednotlivec.

Nejde o to vymyslet nápad, co změní svět. I úplná maličkost, která vyřeší lidem každodenní problém se počítá. Skvělé je také přijít na způsob, jak vylepšit již něco současného. Představivosti se meze nekladou!

Ze všech vašich nápadů vyberte ten nejlepší a přihlaste se.

Přihlášku najdeš na našem webu.

Přihlašování bude ukončeno 2. 10. 2019.

Více o tom, jak přijít na ten správný nápad najdeš zde.

 

2. Chce to průzkum trhu!

Prozkoumáte trh a zjistíte, v čem jste jedineční. To vám pomůže při dalším rozvíjení vašeho nápadu a při zvolení správné marketingové strategie.

 

3. Chce to mentora!

Pokud budete vybráni do regionálního kola a úspěšně splníte 1. úkol, bude vašemu týmu přidělen mentor – ten vám pomůže zpracovat následující úkoly, nasměruje vás správným směrem a poradí, jak se ve světě businessu neztratit!7

Více o tom, jak správně komunikovat s mentorem zde.

4. Chce to ověřit váš nápad!

Když už máte všechny ty plány, je načase vrátit se do reality. Díky ověření vašeho nápadu na trhu si budete jisti, že se vaše podnikání chytne.

 

5. Chce to vytvořit prototyp!

Ať už je vaše podnikání jakékoliv, bez prototypu vašeho výsledného produktu se neobejdete. Takže hurá do práce!

 

6. Chce to marketingovou strategii a business plán!

Mít dobrý plán je základ. Je třeba vymyslet business plán a marketingovou strategii, díky které se o vašem novém produktu lidé dozví. Plán vám také pomůže udržet pořádek a dosáhnout stanovených cílů.

 

7. Chce to závěrečnou prezentaci!

Teď už stačí jen pořádně se připravit na závěrečnou prezentaci v regionálním finále a přesvědčit porotu o vašem nápadu. Držíme palce!

 

REGIONÁLNÍ KOLO

V regionálním kole se utkáte se studenty ostatních škol vašeho regionu. Porota poté vybere ten nejlepší projekt, který postoupí do republikového kola.

 

REPUBLIKOVÉ KOLO

V republikovém finále se představí ty nejlepší nápady z celé ČR, porota poté vybere vítězné projekty.

 

CENY

Kromě hromady zkušeností a zážitků můžeš v soutěži vyhrát také konzultace se zakladateli a týmy významných firem, pomoc se založení vlastní společnosti, hodnotné ceny od sponzorů a to nejlepší – obchodni cestu do Chicaga!

Všechny ceny najdeš podrobně zde.

 

S KÝM SE MŮŽEŠ V SOUTĚŽI POTKAT

Mentoři

Specialisté z oboru, podnikatelé, majitelé firem – to všechno jsou mentoři. Každý bude mít na starosti jeden soutěžní tým, kterému bude oporou při realizaci jejich nápadu.

Experti

Experti jsou tento rok žhavou novinkou v soutěži! Budou tu pro vás připraveni na krátké konzultace daných problémů, které vás v průběhu tvorby vašeho podnikání mohou potkat. Za body, které průběžně získáte za plnění úkolů, si můžete schůzku s expertem domluvit.

Porotci

Lidé, kteří budou váš výsledný výkon hodnotit. Potkáte se s nimi na vašich závěrečných prezentacích v regionálním i republikovém kole. Ale žádný strach, jsou to super lidé s hromadou zkušeností! 

Všechny členy týmu najdeš zde.

 

Tak co, jdeš do toho s námi? 🙂

 

Máš další otázky? Sem s nimi!

Napiš nám:

Instagram

Email: anna.vesela@soutezapodnikej.cz