Bára Bělohlávková se společně se svou kamarádkou Bárou Hubačovou přihlásily do programu Soutěž a Podnikej na základě doporučení jejich učitelky ekonomie. Bára se o podnikání v minulosti příliš nezajímala, ale díky zajímavých setkáním s několika podnikateli přestala být vůči podnikání lhostejná a dala Soutěž a Podnikej šanci.

Již na začátku věděla, že by ráda dotáhla svůj projekt do regionálního finále a odprezentovala ho před porotou. V jejím snažení ji podporovala její spolutvůrkyně projektu Bára, která byla tahounem ve chvílích, kdy projekt uvízl na mrtvém bodě.

Nakonec to Báry společně dotáhli ještě o kousek dál.

Bára Bělohlávková

Bára Bělohlávková při prezentaci v republikovém finále.

Cestovní kancelář v čase vás teleportuje do jiné doby

Představte si, že se dostanete do vaší oblíbené historické doby.

Setkáte se s lidmi, kteří v této době žili, ochutnáte jídlo, které jedli, vyzkoušíte si činnosti, které jsou pro nás již zapomenuté, ale dříve byly denní rutinou.

To všechno se mladé podnikatelky snaží lidem poskytnout v jejich zážitku pomocí šikovných herců, kvalitních rekvizit a vhodného prostoru. Jejich firma chce, narozdíl od podobných projektů, poskytnout zážitek nejen nadšencům do historie, ale komukoliv, kdo se chce překonat a něco nového prožít.

Tato služba by se podle slov Báry Bělohlávkové dala srovnat například s únikovou hrou, od které se liší větším důrazem na vtáhnutí zákazníka do příběhu a delším trváním.

Cestovani v case

Jedna z aktivit, kterou si můžete během pobytu vyzkoušet i stloukaní másla.

Nebytový prostor a první cesta v čase

Tím jak projekt dostával jasnější obrysy, rozrostl se i dvoučlenný tým Cestovní kanceláře v čase. V roli specialistky na marketing a webové stránky se k týmu přidala Adéla Červená. O finanční stránku projektu se začala starat  Eva Kratochvílová.

Tým Cestovní kancelář v čase

Tým Cestovní kanceláře v čase.

V nejbližší době by si Bára společně se svými kolegyněmi ráda pronajala nebytový prostor, kde by vyzkoušela první verzi jejich projektu. V následujících letech si chtějí pronajmout historický objekt, kde by se jejich Cestovní kancelář v čase mohla plně realizovat.

Budeme tedy věřit tomu, že se brzy budeme moci podívat, jak žil např. Karel IV. nebo jak se žilo v době renesance či za první republiky v Československu.