Proč by ses měl ještě dnes přihlásit do Soutěž & Podnikej?

Se začátkem srpna se spustilo přihlašování do 6. ročníku Soutěž & Podnikej. Váháš, zda se vůbec přihlásit? Nebo máš naopak již několik týdnů vyplněnou přihlášku a nemůžeš se dočkat, až se připojíš do soutěžní aplikace? V obou případech si určitě přečti těchto pár důvodů, proč se zúčastnit, a na co se můžeš těšit!

Vzácné know-how

Chybí ti na střední škole informace ohledně podnikání? U nás zakusíš jak teorie, tak praxe!

Absolvováním programu získáš odpovědi na otázky, které si pokládá každý začínající businessman. Opravdu za to můj nápad stojí? Jak mám pracovat na jeho vylepšení a později vytvořit MVP? Zvládnu svůj podnikatelský záměr odprezentovat tak, aby mu neodolali investoři? Čerstvě nabyté znalosti a osvojené dovednosti jistě oceníš i později v každodenním životě.

Start kariéry

Nové zkušenosti využiješ i v dalších etapách svého podnikání, při práci na budoucích projektech nebo jako zaměstnanec v malé firmě i korporátu. Účast v soutěži může být také neobvyklým bodem v tvém CV a určitě probudí zájem u tvého potenciálního zaměstnavatele. 

Dokonalý networking

Objevíš se v komunitě podobně smýšlejících mladých lidí, jako jsi ty sám. Seznámíš se s dalšími aktivními středoškoláky, absolventy, organizátory i profesionály z oboru, kteří ti rádi předají cenné poznatky a rady. Nejdůležitějším průvodcem každého soutěžního týmu bude však jejich vlastní mentor. Dohromady tedy získáš ohromné množství kontaktů, jež se ti budou do budoucna skvěle hodit! Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat od někoho poradit. A kdoví – třeba se s ostatními soutěžícími stanete přáteli na celý život a zkusíte rozjet nový, neokoukaný projekt spolu.

Pořádná dávka motivace

Výše zmíněná komunita má další, možná i významnější výhodu než poskytnutí know-how, a tou je motivace! Společnost inspirativních mladých studentů vám pomůže překonat chvíli váhání a nejistoty. Prošli si podobnou cestou jako ty a nesmírně rádi tě podpoří v plnění vlastních snů a cílů.

Naučíš se dotahovat věci do konce, a hlavně se nevzdávat.

Nezapomenutelné zážitky

Ne každý má možnost seznámit se se základy podnikání již na střední a lidé starší často postrádají odvahu tvořit na vlastní pěst. Pokud však nepatříš mezi slabé povahy a zúčastníš se programu Soutěž & Podnikej, získáš jedinečné zážitky, které opravdu jen tak nezapomeneš.

Doufáme, že tě tento článek motivoval a v rámci Soutěž & Podnikej si vyzkoušíš budování vlastního byznysu. V případě, že již očekáváš e-mail s oznámením o přijetí, věříme v pokračování tvého dosavadního úsilí. Těšíme se, že se s tebou brzy seznámíme!

Ohodnoťte tento článek

Laura Prachárová
Autor
Laura Prachárová

Hodnocení:
Více článků od autora