Aktuální nepříznivá situace nás drží všechny doma. Mnoha z nás zkazila jarní plány, odstřihla nás od školy, práce a běžného života. A co si budeme nalhávat, sedět celé dny v bytě zrovna žádná zábava není. Naskýtá se nám ale jedinečná příležitost využít tento čas, naučit se něco nového a ponořit se do práce na vlastním nápadu či společném projektu. Rádi bychom i my v tomto období podali pomocnou ruku, a tak jsme se rozhodli zpřístupnit vzdělávací program Soutěž & Podnikej všem středoškolákům zdarma. 

 

V naší výukové aplikaci si můžeš projít úkoly, které tě provedou procesem nastartování podnikání. Za pár dní tak zjistíš, jak převést svůj nápad v reálný podnikatelský záměr, a to všechno z pohodlí domova.

 

Jak to funguje?

  1. Vyplň prosím formulář
  2. Na tvůj e-mail ti zašleme přihlašovací údaje do aplikace
  3. Otevři si aplikaci Soutěž & Podnikej a přihlaš se pomocí údajů z e-mailu

 

Jak s aplikací pracovat?

Po přihlášení aplikaci nejprve pořádně prozkoumej. Zjisti, co všechno obsahuje, kde najdeš zadání úkolů, slovníček pojmů a texty k nastudování. Poté se můžeš vrhnout do plnění prvního úkolu a projít si postupně všechny části programu. Druhou variantou je pracovat jen na určitých úkolech. Tento postup je vhodný, pokud se chceš dozvědět více ke konkrétnímu tématu, které tě zajímá. Jinak ale doporučujeme postupovat v plnění úkolů popořadě. Daná témata na sebe navazují, jejich pořadí má význam a díky tomu ti práce půjde pěkně od ruky.

V případě jakýchkoliv potíží či otázek nás neváhej kontaktovat na náš e-mail.

 

Nezapomeň nás označit na sociálních sítích, ať můžeme sledovat tvůj pokrok a držet ti palce!

Facebook Instagram

 

A teď už hurá do práce. Přejeme hodně úspěchů!

 

Další články, které by ti při práci mohli přijít vhod: 

Romeo, Julie a startup aneb 5 knižních tipů pro začínající podnikatele

Jak nezameškat už ani minutu? Podnikat můžeš i z pohodlí domova!