Představte si, že se něco stane vaší kočce nebo vašemu psovi. Někdy to vyřeší jednoduchá návštěva veterináře, co vás bude stát pár stovek. Může se však stát, že se účet za návštěvu u veterináře vyšplhá do několika deseti tisíc, což je neočekávaný náklad, na který nemusíte mít prostředky.

Půjčíte si, anebo se s vaším milovaným mazlíčkem rozloučíte?

Tento problém řeší studentka střední školy z vesničky nedaleko Plzně. Do programu Soutěž a Podnikej se přihlásila na poslední chvíli, ale její aktivita se vyplatila, když byla odměněna vítezstvím v regionálním finále.

Kristýna Suchá

Kristýna Suchá vám prozradí, které pojištění je pro vašeho mazlíčka vhodné.

Proč nejsou žádné srovnávače pojištění mazlíčků?

Kristýna začala řešit problém pojištění mazlíčků, když sama byla překvapena účtem za ošetření jejího psa. V ten moment zjistila, že najít informace o pojištění mazlíčků je nesmírně zdlouhavé. Neexistuje žádný webový srovnávač a ani aplikace, která by hledání vhodného pojištění urychlila.

Rozhodla se proto tento problém vyřešit a založila LION – srovnávač pojištění pro mazlíčky.

A co vlastně její “srovnávač pro mazlíčky” řeší?  Kristýna se snaží poskytnout srovnání dostupných pojištění pro domácí zvířata. Tuto službu jistě ocení nejeden chovatel, protože výlohy za veterinární péči mohou dosahovat nemalých částek.

Kristýna Suchá

Kristýna Suchá při prezentaci v regionálním finále v Plzni.

Cesta Soutěž a Podnikej byla trnitá

O podnikání se zajímala již dříve a vždy ji fascinovalo, že i z nepatrného nápadu může vzniknout prosperující společnost s dlouholetou tradicí. V Soutěž a Podnikej si vyzkoušela i ty chvíle, kdy na projekt není dostatek času a energie.

Nevzdala to a svůj projekt – pojišťovnu LION – dokončila. Během své cesty soutěží se seznámila se zajímavými lidmi a dokázala sama sobě, že může věci dotáhnout do konce.

V budoucnu by Kristýna ráda založila vlastní firmu, našla pro svůj nápad investora a zajistila tak personální potřeby projektu. Budoucnost pojišťovny LION leží v jejích rukou a my věříme, že díky svému odhodlání a vytrvalosti se brzy stane realitou.