Co vás čeká a nemine v průběhu 6. ročníku?

Až do 20. října 2021 máte možnost přihlásit se do 6. ročníku programu Soutěž & Podnikej! Abychom vám průběh ještě více přiblížili, rozhodli jsme se v tomto článku představit hned několik novinek, vymožeností a zajímavostí. Všechny si je vyzkoušíte na vlastní kůži, pokud se rozhodnete stát účastníkem a vyplníte přihlášku na našem webu.

V týmu se to lépe táhne!

První novinka vás zastihne již při samotné registraci. Jedná se o zvýhodněnou cenu motivačního poplatku, pokud se hlásíte v týmu. Letos se její výše totiž neodvíjí od počtu členů, nýbrž zůstává stejná jako pro jednotlivce.

Máte nápad na aplikaci, ale programování vám je cizí? Přizvěte do programu Soutěž & Podnikej kamaráda, který si ve světě IT přijde jako doma. Potřebujete někoho, kdo by tvořil zajímavý obsah na sociální sítě? Oslovte spolužáka, jenž vždy tvoří plakáty na školní akce!

Nebojte se dívat kolem sebe a dávat aktivním a šikovným lidem příležitost se zapojit a rozvíjet. Sami na své cestě pochopíte, proč pro vás toto rozhodnutí bylo výhodné.

Vše na jednom místě

Již v minulém ročníku jste se setkali s naší speciální aplikací, díky níž jste kontaktovali svého mentora nebo facilitátora a taktéž odevzdávali soutěžní úkoly, za které během programu dostáváte soutěžní kredity. Ty sloužily k tomu, abyste si za určitý obnos později zařídili konzultaci s expertem na vámi vybrané téma týkající se pokračování v soutěži. Zároveň jste tak získáte zpětnou vazbu hodící se ke zlepšení vašeho podnikatelského záměru.

Tato pomocná aplikace vás provede i 6. ročníkem, a to v novém designovém kabátku, lepší než kdy dřív!

Hurá za hranice!

Vítězové 5. ročníku, Michal Zelinka, Václav Kuboň a Miloslava Macková, si jako první odnesli letenky na obchodní cestu do Amsterdamu! Jak se situace vyvrbí tento rok žel předvídat nemůžeme. Určitě jsme však schopni zaručit, že pokud i vy obhájíte v 6. ročníku zlatou medaili, definitivně se do zahraničí na vlastní oči podíváte!

Nová přátelství na dosah ruky

Tento rok pro vás připravujeme také pořádně nabitý seznamovací kemp, jenž se koná od 5. do 7. listopadu 2021. Nejenže potkáte ostatní soutěžící a budete se s nimi moct podělit o své nápady, ale těšit se můžete i na organizátory a další absolventy programu! Členům týmu budete moct navíc položit nejrůznější otázky ohledně soutěže či vlastního podnikání.

Síň slávy

Je tomu teprve nedávno, co jsme otevřeli Síň slávy plnou našich úspěšných absolventů. Ano, absolventů, nikoliv vítězů. Na to, abyste načerpali znalosti o tajích světa podnikání a posléze se v tomto oboru stali úspěšnými, se nepotřebujete umístit v žebříčku vítězů. I samotná účast a dokončení programu vám totiž pomůže nastartovat vlastní projekt!

Doufáme, že jste sisis ochutnávku zajímavostí užili, a rozhodně nezoufejte, pokud bys místo ochutnávky raději chtěl pořádný talíř – ten můžeš očekávat, jakmile se do soutěže opravdu přihlásíš a okusíš Soutěž & Podnikej na vlastní pěst.

Ohodnoťte tento článek

Laura Prachárová
Autor
Laura Prachárová

Hodnocení:
Více článků od autora