Zrod soutěže

PROČ POŘÁDÁME SOUTĚŽ A PODNIKEJ?

By on 7.1.2016

Proč se zrodil projekt Soutěž a Podnikej?

Nápad vytvořit soutěž, která podporuje podnikání středoškoláků, vznikl poměrně jednoduše. Autoři projektu si již od dob svých středoškolských studií všímali, že většina soutěží zaměřených na rozvoj podnikání a tomu podobných aktivit je určena pouze pro vysokoškolské studenty. Přitom se v jejich okolí pohybovalo nemálo mladších studentů, kteří v sobě měli jak podnikatelského ducha, tak nadšení pro věc. Řekli si tedy: Proč jim nedat šanci rozjet svůj byznys už teď?!

 

Realizujte svůj sen: Řekneme vám, jak na to!

Jedna z těch nějtěžších věcí na podnikání není přijít se zajímavým nápadem, ale uvést ho do chodu. Soutěž a Podnikej nabízí studentům pomocnou ruku při realizaci jejich podnikatelského záměru, a to prostřednictvím takzvané Lean startup metody. Svůj nápad budete rozvíjet a dávat mu konkrétní a jasně definovanou podobu spolu se zkušenými mentory, kteří vám pomohou překonat veškerá úskalí. Vašim společným cílem totiž bude, aby se váš podnikatelský záměr stal životaschopným a jako startup uspěl.

Do začátku podnikání vám nabízíme spoustu zajímavých kontaktů, informací a hlavně možnost vyzkoušet si teoretické znalosti ze školy v reálném světě. Zapojení mentorů, jimiž jsou většinou ostřílení podnikatelé, je dalším benefitem, který studenti během soutěže získají.

Práce s lidmi, kteří mají mimořádné podnikatelské zkušenosti, je to nejcennější, co můžete jako naši soutěžící dostat, ale jak toho využijete, bude jen a jen na vás…  

 

Soutěžte!

Konkurenční prostředí a vrozená soutěživost probouzí to nejlepší, co ve vás je. Touha být nejlepší a získat pro sebe a svůj tým vítězství často dokáže probudit ty nejlepší nápady. V historii vidíme mnoho příkladů, kdy díky soutěži lidstvo dosáhlo neuvěřitelných úspěchů. 

 

Zapoj se do soutěže a staň se součástí projektu, který ti může pomoci přiblížit se ke svému snu!