Škola

PROČ ZAPOJIT VAŠI ŠKOLU?

By on 27.1.2016

Proslavte svoji školu

I mezi vašimi studenty jsou ti, kteří jednou vystoupají k oblakům. Pomůžeme vám je najít!

“Soutěž a Podnikej” nabízí studentům unikátní příležitost získat praktické zkušenosti v oblasti podnikání a s ním souvisejících oblastí. Za pomocí mentorů a porotců získají možnost nastartovat vlastní podnikání. Stačí, aby se přihlásili. Zapojte svoji školu a dejte svým studentům jedinečný náskok do života – zpětně to jistě velmi ocení. A třeba vám to jednou vrátí…

Vy jste jim dali znalosti. My jim pomůžeme je využít

Natankovali jste jim hlavy teorií. Víme, že to nebylo zbytečné. A víme dokonce i to, jak jim pomoci zužitkovat je v praxi. Dostanou šanci osvojit si dovednosti a zkušenosti, které jim škola nemůže nabídnout. Získají také cenné kontakty a v neposlední řadě se naučí prezentovat sami sebe, svůj nápad či myšlenku, a to v jiném než školním prostředí.

Tato letenka je zpáteční. Získáte prestiž a možná ještě víc

V případě účasti vašich studentů na projektu se jako škola zařadíte mezi partnerské školy soutěže. Zajistíte si tak pověst moderní školy, která poskytuje studentům kvalitní vzdělání a dává jim spoustu zajímavých a atraktivních příležitostí se realizovat. V případě úspěchu studentů z vaší školy si zvýšíte kredit a dobré jméno.

Jak se dostat na palubu?

Je to snadné, prostě nás kontaktujte. Ozveme se v nejkratší možné době a probereme s vámi vše potřebné. Účast v soutěži je zdarma, neplatí se žádný registrační poplatek. Jediné co potřebujeme, je rozšířit povědomí o soutěži mezi studenty, umožnit nám pro zájemce uspořádat prezentaci a poté uvolnit zúčastněné studenty z vyučování v dny jednotlivých soutěžních kol.