Škola

PROČ ZAPOJIT VAŠI ŠKOLU?

By on 27.1.2016

Jedinečná příležitost pro vaše studenty

Soutěž a Podnikej nabízí studentům unikátní příležitost získat praktické zkušenosti v oblasti podnikání a s ním souvisejících oblastí. Za pomocí mentorů a porotců získají přihlášení studenti možnost nastartovat vlastní podnikání. Zapojením vaší školy dáte svým studentům jedinečný náskok do života, který jistě velmi ocení.

Umožníte studentům zúročit teoretické znalosti v praxi

Studenti budou moci aplikovat získané teoretické znalosti v praxi. Dostanou šanci osvojit si dovednosti a zkušenosti, které jim škola nemůže nabídnout. Studenti také získají cenné kontakty a v neposlední řadě se naučí prezentovat sami sebe, svůj nápad či myšlenku, a to v jiném než školním prostředí.

Vaše škola si získá pověst moderní dynamické instituce

V případě účasti vašich studentů na projektu se jako škola zařadíte mezi partnerské školy soutěže. Název vaší školy se tak objeví na mnoha informačních a propagačních materiálech. Zajistíte si tak pověst moderní školy, která poskytuje studentům kvalitní vzdělání a dává jim spoustu zajímavých a atraktivních příležitostí se realizovat. V případě úspěchu studentů z vaší školy si zvýšíte kredit a dobré jméno.

Jak se může vaše škola zapojit?

Je to snadné, stačí nás kontaktovat pomocí tlačítka: „Zapojte se do soutěže“, které naleznete na konci této stránky. Poté vás kontaktujeme a vysvětlíme vše potřebné. Účast v soutěži je zdarma, neplatí se žádný registrační poplatek, jediné co potřebujeme je rozšířit povědomí o soutěži mezi studenty, umožnit nám uspořádat pro zájemce prezentaci a poté uvolnit zúčastněné studenty z vyučování v dny jednotlivých soutěžních kol.

Pro více informací si stáhňete

PDF
ZAPOJTE SE DO SOUTEŽE