Jan Hybler

harmonogram

By on 13.5.2016

Jan Hybler je Čechoameričan s více jak 12 lety zkušeností v oblastech jako corporate a real estate banker, asset manažer a především je to podnikatel soustřeďující se na trh ve střední a východní Evropě a také na země Perského zálivu .

Jan řídí firmu Investment management of holdings ve střední Evropě, která je multimiliardovým investičním fondem. Jan také vytvořil a pracoval s nejrůznějšími investičními fondy (nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, zemědělství), které byly regulovány Evropskou centrální bankou a získal tak licenci od Centrální evropské banky pro vedoucí funkce v licencovaných fondech. Dříve také spolupracoval s jedním z vedoucích českých fondů, kde administroval 740 milionů EUR.

Jan je také zkušeným rizikovým kapitalistou (Venture capitalist), a to v různorodých sektorech. Jan investoval do několika firem, které se specializovaly například na nemovitosti, pojišťovnictví, online finanční služby, internet/e-commerce, výživa a kosmetika a ve všech těchto firmách drží nebo držel pozici ve správní radě.

Jeho obchodní vazby sahají do měst jako jsou New York, Londýn, Praha, Vídeň, Dubaj, Rijad, Hong Kong a Manila.

Jan vystudoval State University of New York Empire State College, kde získal ocenění za akademickou znamenitost a Presidential Fitness Award od George H.W. Bushe.

linkedin