Probuďte svou spící sílu

By on 23.8.2016

Lidský život znamená neustále změny, které nejsou vždy příjemné. Tyto životní nepříjemnosti nazýváme překážkami a někdy nechtěně dovolíme aby nás zastavily. To je v pořádku avšak musíme se ujistit, že nebudeme stát dlouho. Cestu z neúspěchu, špatných pocitů a osobní degradace dokážete najít jen vy v sobě a nesmíte dovolit, aby vám v tom něčí názor na vás nebo jiné okolnosti zpomalil cestu, kterou jste si zvolili.

 

Existuje mnoho citátů těch, kteří vždy pokračovali přes překážky. Ti, kteří se nikdy nezastavili nám předali svoji moudrost ve slovech, jež sdílejí jejich sílu. Tuto sílu v sobě občas potřebujete probudit každý a to právě v tu chvíli, kdy si myslí, že už žádnou nemá.
Barrie Davenport - citát
Tyto motivační slova je dobré číst ale důležitější je, když je začnete žít. Skrze ně můžete najít cestu k sobě a tak vybudovat svůj život tak, jak jste si jej vysnili. Jak tedy tyto rady a moudra našich předků a současníku využijete, je jen na Vás. K tomu, co chcete máte vše, co potřebujete. Tím jste vy a vaše koncentrovaná mysl.

 

Soutěž a Podnikej může byt vaším prvním krokem k nezávislému a spokojenému životu.

Autor: Martina Bořutová Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *