Přihláška

* Pole označené touto hvězdičkou jsou povinné

1. člen (kapitán)

2. člen3. členDoplňující informace

Uděluji Nadačnímu fondu vzdělávání a podnikání, IČ: 06425518, spis. zn. 1547 N, vedenou u Městského soudu v Praze, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek.
Zájemce potvrzuje, že souhlasí s pravidly soutěže, zpracováním osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.
Zájemce potvrzuje, že k datu přihlášení do soutěže je mu více jak 16 let.

Nedaří se Vám přihlásit pomocí formuláře? Kontaktujte nás na prihlaska@soutezapodnikej.cz Obratem se Vám ozveme a problém vyřešíme.

Co je to motivační video?

U motivačního videa nezáleží až tak na kvalitě přenosu, jako na obsahu, který video nese. V maximálně 60 vteřinách nám řekněte, proč se vy a váš tým chcete Soutěž a Podnikej zúčastnit, čeho chcete dosáhnout a proč si myslíte, že Vám Soutěž a Podnikej ve vašem úsilí pomůže.

V přihlášce od vás požadujeme odkaz ve formátu sdílený odkaz na Google disk nebo odkaz na YouTube, kde vaše video najdeme. Než nám odkaz zašlete, ujistěte se, že funguje. Pokud vaše video nebude fungovat, přihláška bude neplatná.

Jak popsat nápad?

Nápad popište věcně a stručně. Do přihlášky nám napište jaký problém nápad řeší, jak jste na váš nápad přišli a jak problém chcete řešit. Na popis nápadu máte omezený prostor, a tak se zbytečně nerozepisujte a jděte k věci.

Kdo je to kapitán?

Kapitán, případně kapitánka je člen týmu, který bude za tým komunikovat s týmem SOutěž a Podnikej a pokud postoupíte do regionálního kola a splníte úvodní úkol, tak právě kapitána/kapitánku propojíme s mentorem. Veškerá komunikace ohledně organizace soutěže, finále, cen a seminářů proběhne skrze kapitána týmu.

Musím vyplnit všechny tři členy, co když je nás míň?

Stačí vyplnit pouze takový počet lidí, který se bude podílet na tvorbě nápadu, avšak můžete být maximálně tři. Pokud v soutěži chcete být sami za sebe, umístěte se do pozice kapitána/kapitánky a ostatní pole pro další členy týmu nechte volná. V případě, že jste dva, vyplňte formulář za dva členy atd.

Jak se dozvím, že jste přijali moji přihlášku?

Po zaslání přihlášky obdržíte potvrzovací email. Pokud email nedostanete, napiště nám na Facebook stránku soutěže: https://www.facebook.com/SoutezAPodnikej/ nebo na email: p.dostalova@soutezapodnikej.cz.

Než nám napíšete, nezapomeňte se podívat i do složky SPAM. Potvrzovací email obdrží pouze kapitán/kapitánka.