Ondřej Dubín umožní jízdu na kole bez starostí

By on 6.11.2016

Ondrej_DubinPředstavte si, že chcete jet do školy nebo do práce na kole. Máte drahé a dobré kolo, vyjedete a dojedete k práci. Co teď? Musíte ho někde uzamknout. Jediná možnost je ke starým a zrezlým stojanům na kola. Tato varianta není příliš bezpečná a je relativně velmi jednoduché kolo ukrást. Proto Ondřej Dubín vymyslel projekt chytrých stojanů na kola. Kolo si uzamknete pomocí čipové karty a budete vědět, že se mu už nemůže nic stát. Po práci zase ke stojanu dojdete a budete mít naprostou jistotu, že kolo je stále na svém místě. Už můžete být bez starostí a věnovat se naplno svým aktivitám.

Ahoj, můžeš nám říct něco málo o sobě?

Ahoj, jmenuji se Ondřej Dubín a jsem studentem Střední školy filmových, multimediálních a počítačových technologií ve Zlíně. Považuji se za člověka s širokým okruhem zájmů, aktivního a s vysokým osobním nasazením.

Co tě vedlo k přihlášení do soutěže? Máš jasnou vizi nebo se chceš jen něco naučit?

Rád zkouším nové věci a tohle je jedna z těch, ve které vidím smysl. Určitou vizi mám, ale k její realizaci se toho potřebuji ještě hodně naučit.

Máš zkušenost s podobnými projekty?

Zkušenost je to, co mi chybí, ale těším se na posun v oblastech podnikání.

Mohl bys nám popsat svůj nápad a jak si na něj přišel?

Začalo jaro, pomalu se oteplovalo a já jsem nechtěl jezdit do školy autobusem, ale na kole. Uvědomil jsem si, že nechávat nové kolo v nějakém podivném stojanu je příliš riskantní. A tak jsem začal přemýšlet, jak by to šlo co nejpohodlněji vyřešit. Když jsem s rodinou v létě cestoval do Udine, velmi mě inspiroval tamější systém půjčování kol. Má myšlenka, jak své kolo uzamknout byla opět aktuální, a tak se nápad začal pomalu rýsovat. Stojan by měl pomáhat lidem, kteří potřebují bezstarostně, rychle a pohodlně uzamknout své kolo. Celý systém bude bezpečnější také díky kartě, přes kterou bude uživatel tento systém ovládat.

Co od Soutěž a Podnikej očekáváš?

Nové poznatky v oblastech marketingu, způsobu realizace, uvedení výrobku na trh, nabytí znalostí v oblasti financování a v neposlední řadě seznámení se s novými lidmi.

Kde bys chtěl být se svým projektem za rok v tuto dobu?

Rád bych projekt co nejdříve zrealizoval, uvidíme však, jak se vše vyvine.

Děkujeme moc za rozhovor, chceš říct něco na závěr?

Také děkuji za rozhovor a rád bych všem vzkázal, aby bojovali a šli za svými sny.

Autor: Martina BořutováNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *