Matěj Baránek

harmonogram

By on 6.9.2017

Matěj Baránek má 21 let a organizovaně podniká od svých patnácti. Vystudoval anglickou sekci na Gymnáziu v Olomouci-Hejčíně, strávil semestr ve švýcarském Bernu a společně s Jakubem Theimerem, svým společníkům vede digitální agenturu madnest, která vytváří webové aplikace, grafický design a víří vody na sociálních sítích. Madnest v současné době co do obratu meziročně roste o více než 330%.

Agentura sídlí v centru Olomouce a spolupracuje s některými z nejsilnějších hráčů na českém trhu – například se společností OXALIS, nejvetší českou fračízou. Společně s obchodním partnerem a sběratelem umění Robertem Runtákem bude madnest v Olomouci otvírat 650 m2 kreativního co-workingu pro mladé podnikatele a start-upy. Madnest aktivně podporuje vzdělávání – jak v Olomouci tak v celé ČR skrz program Yoda Mentorship, který propojuje středoškoláky s inspirativními mentory z řad studentů nejlepších univerzit světa.

Matěj disponuje osobním doporučením Jana Mühlfeita, bývalého Presidenta Microsoft Europe, jehož hostem byl i v jeho pořadu Myšlení první ligy v Rádiu ZET.