Anna Suková je vítězkou prvního ročníku Soutěž a Podnikej. Jako první cenu v soutěži získala místo v inkubačním programu Prague Startup Centre, semináře na variaci podnikatelských témat, ale především i 10-ti denní pobyt v Chicagu. 

Kultura i byznys

Program jejího pobytu byl rozmanitý a protkaný jak kulturními, tak byznysovými událostmi.

Více si o jejím programu přečtěte zde.

Do Chicaga Anna přiletěla 19. června a až do 29. června měla nachystaný program ve spolupráci s Chicago Czech Center, Loyola University, World Chicago, Fundchaser a Future Founders. Během celého programu ji doprovázel spoluzakladatel Soutěž a Podnikej Martin Vítek a byla ubytována v rodině Čechoameričanů z organizace Chicago Czech Center.

V Chicagu se Anna zúčastnila událostí jako Startup Grind, Chicago Techweek a Looking Ahead Conference, navštívila inkubátory MHUB a 1871, prezentovala svůj nápad, svou zemi a svou školu před členy organizace Youth Diplomats z World Chicago, zúčastnila se Pride Parade, baseballového zápasu, letního kina a prohlídky rekonstruovaného bytu za miliony dolarů.

Máte už svůj nápad?

To vše i zakousnutí do skvělých hamburgerů a dalších amerických pochutin můžete v příštím roce zažít i vy! Stačí se přihlásit do druhého ročníku Soutěž a Podnikej.

Máte už svůj nápad?

(Pokud nemůžete vidět video, klikněte zde a budete magicky přesunuti na YouTube kanál Soutěž a Podnikej, kde video také najdete.)