fotorozhovor_marekhujo

Jistě to znáte. Máte rezervaci na večeři se svojí přítelkyní, vy jste připraven, ale ona ještě ladí u zrcadla detaily. U toho se zastaví a začne vytahovat vlasy ze svého již přeplněného hřebenu, aby si mohla vyčesat pro tento jedinečný večer své krásné vlasy. Vy však už nervózně posedáváte a nemůžete se dočkat lahodného jídla, které na vás čeká v restauraci a přemýšlíte, jak její přípravy uspíšit. Přesně tak přisel Marek Hujo na svůj nápad. Jeho projekt umožňuje rychlé vyčištění hřebenu a tím pádem rychlejší odchod na romantickou večeři. 

Ahoj, můžeš nám říct něco málo o sobě?

Ahoj! Jmenuji se Marek Hujo a studuji Slezské gymnázium v Opavě. Jsem milovníkem sportů všeho druhu. Definoval bych se jako neustále smějící se šílenec, mám rád komunikaci s lidmi, práci v týmu, který ze všeho nejradši vedu. Neznám důvody, které by mohli člověku kazit den a proto si každý den užívám přesně tak, jak to mám rád.

Co tě vedlo k přihlášení do soutěže? Máš jasnou vizi nebo se chceš jen něco naučit?

Přivedla mě zvědavost a touha po seberozvoji. Viděl jsem v tom příležitost, jak se hlavně někam posunout a mou hlavní vizí bylo dostat se do regionálního kola a pak ze sebe dostat vše. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Máš zkušenost s podobnými projekty?

Do teď jsem o takovou soutěž nezavadil a tento koncept mě zaujal už na prezentaci.

Mohl bys nám popsat svůj nápad a jak si na něj přišel?

Na svůj nápad jsem přišel jen díky jedné klasické každodenní situaci, když jsem čekal na svou přítelkyni. Seděl jsem u ni v pokoji a koukal jak nevrle vytahuje vlasy z hřebenu a věděl jsem, že dokud se jich nezbaví, tak se na večeři nevydáme. Hned mě napadlo, jak tento problém s hřebenem elegantně vyřešit a tak jsem vymyslel svůj hřeben, který by měl ženám ulehčit práci a mužům nervy.

Co od Soutěž a Podnikej očekáváš?

Převzetí určitého poselství a rad, které má mentorka určitě má a také to, že se naučím pracovat v časovém pressu.

Kde bys chtěl být se svým projektem za rok v tuto dobu?

Jsem trošku vizionář, takže za rok bych chtěl být tak daleko, abych byl známá značka v tomto odvětví v celém Česku.

Děkujeme moc za rozhovor, chceš říct něco na závěr?

Taky děkuji, rád bych popřál všem ostatním soutěžícím hodně štěstí a těším se až uvidím jejich nápady v regionálním kole.

Autor: Martina Bořutová