Klara_Urbanova_Soutez_a_PodnikejKlára Urbanová je otrávená fádností české módy. Česká móda je charakteristická svoji konzervativnosti a samozřejmě ponožkami v sandálech. Klára vytvořila projekt Hade Made, který se zabývá výrobou čelenek na míru zákazníkovi. Tyto čelenky dokážou vlít barvy i radost do vašeho života. Už se nebudete ukázat veřejnosti svoji jedinečnost a získáte zpět svoji sebedůvěru a to vše díky jednoduchému doplňku, čelenkám Hade Made.

Ahoj, můžeš nám říct něco málo o sobě?

Ciao! Jmenuji se Klára Urbanová a jsem studentkou Gymnázia Lesní Čtvrť ve Zlíně. Jsem impulzivní, kontaktní a společenský tvor, který se pohybuje už pár let na prknech v divadle, ale jsem tak trochu i bláznivý lingvista.

Co tě vedlo k přihlášení do soutěže? Máš jasnou vizi nebo se chceš jen něco naučit?

Zvědavost a spíš vyzkoušení u kterého jsem vůbec nečekala to, že můj nápad mohl projít dál. Jsem pořád “malý ptáček” který se toho musí ještě moc naučit, aby mohl vzlétnout. Nicméně jistou vizi mám.

Máš zkušenost s podobnými projekty?

Přiznám se, že vůbec ne. Je to poprvé, kdy jsem měla možnost do něčeho takového se poprvé přihlásit.

Mohla bys nám popsat svůj nápad a jak si na něj přišla?

Měla jsem období, dodnes ten pocit mám, že moje generace je rozdělena na pomyslené dva tábory. Ten 1. je že holky absolutně nemají vkus a využívají křiklavé barvy a ten 2. spočívá v tom, že holky jsou natolik elegantní pouze za pomoci černé, bílé anebo šedé. Mám pocit, že lidé sehade_made_Soutez_a_Podnikejbojí nosit barvy a stojím si za názorem, že každý člověk je krásný a především originál. Rozhodla jsem se tvořit hand made čelenky HADE MADE. Mým cílem je dokázat to, aby každá čelenka byla jiná a uměla vystihnout ženu, která má na hlavě HADE MADE čelenku.

Co od Soutěž a Podnikej očekáváš?

Pochopení jisté psychologie, zdokonalit se ve svém projektu, potkat zajímavé lidi.

Kde bys chtěla být se svým projektem za rok v tuto dobu?

Ve velkém městě, kde by se ve velkém tvořily čelenky, ale stále jako hand made.

Děkujeme moc za rozhovor, chceš říct něco na závěr?

To já děkuji za rozhovor a ráda bych všem chtěla vzkázat, ať se nic nevzdává a je třeba si jít za tím, co vás baví.

Autor: Martina Bořutová