Adéla Sedláčková, perspektivní pekařka s gurmánskou vášní.

By on 19.10.2016

adela-sedlackovaNedávno uplynula lhůta pro registraci do soutěže Soutěž a podnikej. V následujících rozhovorech vám představíme postupně některé ze soutěžících, tak abyste se o nich více dozvěděli, zjistili, jaké mají nápady, a co je vedlo k přihlášení do soutěže. Pořadí v jakém budou soutěžící představeni, je čistě náhodné a totéž platí o jejich výběru. Prvním z nich je Adéla Sedláčková, s kterou jsme si povídali nejen o tom, proč se do soutěže přihlásila, ale i na co se těší a jakou má zkušenost s podobnými projekty.

Ahoj, můžeš nám říct něco málo o sobě?

Ahoj, jmenuji se Adéla Sedláčková, je mi 17 let a studuji na Gymnáziu v Teplicích. Ráda sportuji a ráda zkouším nová jídla. Myslím, že můžu říct, že jídlo je jedna z mých vášní. Proto se zajímám o jídlo nejen z pohledu strávníka, ale i kuchaře. Chci vědět jaké to je na obou stranách.

Co tě vedlo k přihlášení do soutěže? Máš jasnou vizi nebo se chceš jen něco naučit?

K přihlášení do soutěže mě přivedla přednáška o soutěži samotné na ekonomickém semináři u nás na škole. Již dlouho, téměř od útlého věku, jsem přemýšlela, že by mě bavila práce s pečením dortů, proto mě tato soutěž zaujala, jelikož bych se v tom dál chtěla nějakým způsobem realizovat. Na druhou stranu bych se touto soutěží chtěla něco nového přiučit a rozšířit si obzory.

Máš zkušenost s podobnými projekty?

S žádnou takovou soutěží zkušenosti bohužel nemám, ale zároveň se těším, na co nového narazím a s čím se v soutěži potkám. Určitě to bude hodně zajímavé a jsem ráda, že je tady i něco pro úplné začátečníky s podnikáním.

Mohla bys nám popsat svůj nápad a jak si na něj přišla?

Můj nápad vznikl už dlouho před soutěží, vždy jsem chtěla nějakým způsobem péct. Tato soutěž mě velice oslovila, tak jsem se rozhodla to zkusit a posunout mé pečení o krok dál, to byl důvod, proč se do soutěže přihlásit. Dále jsem také chtěla zlepšit své dovednosti a dozvědět se něco nového ohledně podnikání.

star_wars_dort_kousek

Využiješ možnosti konzultace zdarma? Co by ses chtěla naučit a co od konzultace očekáváš?

Bohužel konzultaci nevyužiji kvůli nedostatku času, ale i přesto doufám, že budu mít možnost s Vámi nějak v budoucnu ještě spolupracovat.

Děkujeme moc za rozhovor, chceš říct něco na závěr?

Nakonec bych chtěla dodat, že doufám, že se dostanu co nejdále. Ať už v soutěži nebo v podnikání, protože bych si chtěla splnit svůj sen a zároveň i něco smysluplného vytvořit.

Autor: Martina BořutováNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *