Absolventka Soutěž a Podnikej Veronika Šrédlová realizuje Neobyčejný diář

By on 5.11.2017

Studentka střední školy Veronika Šrédlová vydává již druhý Neobyčejný diář. První ročník zainvestovala z vlastních úspor a dostala se díky němu až do regionálního finále středoškolské soutěže „Soutěž a Podnikej“. Zde získala možnost spolupracovat s mentorkou Miroslavou Richter, se zakladateli soutěže Martinem Vítkem a Davidem Friedlem a oslovil ji i první investor Tomáš Hart. Veronika nyní se svým projektem vstoupila na crowdfundingový portál HitHit aby vybrala prostředky na druhé vydání Neobyčejného diáře. Projekt je umístěn na HitHitu od první listopadové středy a již vybral přes 25 % z finálové částky.

Neobyčejný diář – Prostor na poznámky

Poprvé se Veronice zjevil diář ve snu a pak už bylo jen na ní, aby jej převedla do reálné podoby. Následovalo dotazování a zjišťování informací, co lidem v diářích chybí. S čímž nejčastější odpověď byla originální design a více místa na poznámky. A tak se Veronika rozhodla vytvořit diář podle požadavků běžných lidí.

V čem je Neobyčejný diář výjimečný

Neobyčejný diář je specifický především tím, že každý měsíc je jinak graficky zpracovaný. V týdenním přehledu naleznete spoustu místa nejen pro poznámky, ale také na priority, cíle, TO DO sekce, plánovač, malý kalendář a vždy nový citát či myšlenku. Nechybí ani měsíční přehled a volné stránky pro libovolné užití.

Veronika Šrédlová se svým Neobyčejným diářem

Naleznete zde státní české svátky, ale také zahraniční, abyste věděli, kdy například nejezdit nakupovat do zahraničí a také vtipné svátky, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Diář doplňují i stránky jako je „Čeho chci v tomto roce dosáhnout“, „Co je v mé mysli?“, mapa světa nebo přehledné narozeniny. Naučí vás nejen být více produktivní, ale také být více kreativní.

Neobyčejný diář nyní naleznete na webových stránkách www.neobycejnydiar.cz, kde se dozvíte veškeré informace a můžete se dozvědět více o crowdfundingové kampani a tento nadějný projekt podpořit.

 

 2 comments on “Absolventka Soutěž a Podnikej Veronika Šrédlová realizuje Neobyčejný diář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *