5 důvodů proč se přihlásit do soutěže

By on 27.11.2015

Určitě se většina z vás jistě ve školních lavicích nudí a přemýšlí také nad tím, co bude v životě dělat, co je bude živit nebo kde budou bydlet. Myslím, že každý chce být v životě úspěšný, mít spokojený život a finanční nezávislost. Teď si možná říkáte: „Jak toho ale dosáhnu?“ „Jak mám začít?“ Mám pro vás jeden návrh, přihlašte se do Soutěž a Podnikej.

Se Soutěž a Podnikej můžete začít svůj opravdový život, dostanete se k úspěšným a velmi zajímavým lidem, kteří vám navíc budou ochotní pomoct rozvíjet vaše nápady. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si podnikání na vlastní kůži.

Pokud vám to ještě stále nestačilo, přečtěte si těchto 5 důvodů proč se přihlásit do soutěže.

Ze zvědavosti

Věřím, že vás soutěž na první pohled určitě nadchla, minimálně už jen ty ceny. Obchodní cesta do Chicaga, peněžní odměny, konzultační hodiny a networkingové akce jsou jedinečnou motivací pro soutěžící. Proč to tedy nezkusit? Nemáte přece co ztratit, můžete jen získat. Pokud se vám v hlavě honí nějaký nápad, nebojte se projekt přihlásit, dostanete zpětnou vazbu a cenné zkušenosti úplně zadarmo.

Kontakty

Další věc, bez které se v byznysu jen těžko obejdete. V soutěži máte velice snadnou cestu navázat skvělé kontakty ať už s mentory, úspěšnými podnikateli a dalšími významnými partnery soutěže. Můžete si najít také nové kamarády, kteří mají stejné zájmy jako vy a třeba v budoucnu rozjet úspěšný projekt.

Negotium Facebook: Skvělí lidé, vyjímečná atmosféra a nezapomenutelná networking akce.
Negotium Facebook: Skvělí lidé, vyjímečná atmosféra a nezapomenutelná networking akce.

Zkušenosti

Zkušenosti, těch není nikdy dostatek. Po absolvování této soutěže si jich odnesete víc než dost. Zejména v oblasti podnikání, obchodu a marketingu. Naučíte se jak správně vypracovat váš podnikatelský záměr, tvořit reklamu, budovat vlastní brand, prezentovat projekt před porotou a mnoho dalšího. A to vše pod dohledem zkušených mentorů. Za všechno toto vzdělání mnozí lidé platí poměrně velké peníze, vy to budete mít však všechno zadarmo v rámci soutěže.

RestartUp Facebook: Mentor Michal Novota předává své zkušenosti.
RestartUp Facebook: Mentor Michal Novota předává své zkušenosti.

Zábava

Podnikání je samozřejmě práce jako každá jiná, k úspěchu je třeba spoustu dřiny a tvrdé práce. Avšak na druhou stranu je to pro mnohé zábava a vlastně tak trochu jejich koníček, dělají to, co je baví a navíc vydělávají často nemalé peníze. Pokud cítíš, že podnikání bude pro tebe to pravé. Není lepší příležitost začít nežli teď, prostřednictvím této soutěže. Bude to zcela jistě zábava, kde se naučíš spousty nových věcí, poznáš nové lidi a získáš životní zkušenosti.

Soutěž a Podnikej není žádná vědomostní soutěž. Tady nebudeš psát žádný test ani písemku. Předpokladem pro úspěch jsou zde vlastnosti jako inovativní a kritické myšlení, kreativita, zapálení pro věc a schopnost komunikace.

Vyzkoušet se má vše

Jak se říká, vyzkoušet se má všechno. I přesto, že jste nejistí a vlastně ani nemáte pořádně představu, s jakým projektem byste se přihlásili, zkuste to. Vemte papír a tužku nebo sedněte za pc, popřemýšlejte o tom, co vás baví, co vás inspiruje, a vše si sepište. Poté se podívejte ,co jste napsali a zkuste popřemýšlet, co z toho by bylo nejvhodnější pro podnikání, možná dostanete ten pravý nápad, který vám změní život.

 

Tak neváhej a přihlaš se!

 

Autor: Luděk Kovařík


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *